Skocz do zawartości
poku

Nie działa zadna navigacja

Rekomendowane odpowiedzi

poku

Posiadam HTC wildfire ściagam rózne programy navigujące i zaden nie działa za każdym razem jakis błąd wyskoczy czy chce ściagac jakieś rzeczy z neta naciskam zeby ściągało i wyskakuje ze nie ma połączenia a połączenie jest b o normalni na necie siedzę. Poradzcie mi cosś wtej kwestji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Posiadam HTC wildfire ściagam rózne programy navigujące i zaden nie działa za każdym razem jakis błąd wyskoczy czy chce ściagac jakieś rzeczy z neta naciskam zeby ściągało i wyskakuje ze nie ma połączenia a połączenie jest b o normalni na necie siedzę. Poradzcie mi cosś wtej kwestji.

No ja powiem tyle, że Wildfire ma niestandardową rozdzielczość ekranu i nie wszystkie będą działać, na mojej X10 też nie wszystkie z tego powodu działają.

Próbowałeś Navigon lub Sygic 10? Te powinny działać bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    poku

Właśnie Navigon chce cos pobrac z in ternetu bo wyskakuje ze b rakuje czegos na karcie. I jak wybieram połączenie przez Wi fi to wychodzi ze nie ma połączenia a jak przez kabel usb mam to pobrac to musze mies na kompie navigon fresh i tym połączyc ale nie widzi ten program telefonu. Sygic tez jakies błedy łapie i się nie chce właczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Właśnie Navigon chce cos pobrac z in ternetu bo wyskakuje ze b rakuje czegos na karcie. I jak wybieram połączenie przez Wi fi to wychodzi ze nie ma połączenia a jak przez kabel usb mam to pobrac to musze mies na kompie navigon fresh i tym połączyc ale nie widzi ten program telefonu. Sygic tez jakies błedy łapie i się nie chce właczyć

No to masz coś chyba nie tak z tą konkretną wersją nawigacji lub telefonem, bo obie powinny działać na Wildfire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi