Skocz do zawartości
Infinitys

Słuchawki do Z2 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Kubaan88

A te od zestawu Cię nie satysfakcjonują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dostałem tego lepszego zestawu niestety >:( Mam najzwyklejsze jakie tylko można było dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cenioo

Ja sobie chwalę Sennheiser CX 275s :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aż się zarejestrowałem żeby odpowiedzieć. Ostatnio mnie naszła ochota, szybko w Allegro znalazłem te słuchawki, a dziś pojechałem do sklepu, zabuliłem 122zł, też jestem zadowolony. Ale do ekspertów, czy te słuchawki mają ten kodek aptx? Bo ja w telefonie na pewno go nie mam (stara Nokia C3-01 touch & type cud że w ogóle coś gra :E). Gdzieś w jakieś miernej recenzji z lutego pisali że obsługują bezstratną transmisję - czy to prawda? Ps. zamierzam też kupić sobie Ipad Air w niedługim czasie, i tak się zastanawiam czy lepiej będzie brzmieć? Ogóle głośność rewelacja, jakość też spoko, 9 metrów z mojej nokii i grało, ALE jak szedłem między ludźmi na przystanku, to mi przerywało (za duża sieczka magnetyczna widocznie). Raz też moja nokia się zawiesiła bidulka i widać że wolniej interfejs działa jak słucham przez te słuchawki. A jak u was na androidzie to działa? Aha, jedyny minus, jak dam głośność na fulla, to ludzie w około raczej słyszą sporo. Fajne też jest to że słychać informacje w trybie głosowym jak "turning off", "volume is at the max", "connected to phone 1" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    v6pablo

Na Androidzie działa bez obciążeń, na Z2 synchronizacja wzorowoa. Na 2 innych telefonach też ;-)

Ale np. na Acerze Iconia, czasem się "rozparowują", podejrzewam jakiś bug w sofcie Acera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sądzicie czy te słuchawki JAYS a-JAYS Two będą lepsze od tych z Sony MDR-NC31E ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kubaan88

Wyglądają dobrze..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale te słuchawki wygluszja otoczenie tylko jak są podłączone pod jakaś xperie co nie? Czy z każdym urządzeniem będą wugluszac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam Plantronics backbeat go 2, to słuchawki bluetooth, świetna jakość dźwięku bez kabla. Nowe z futeralem i powerboxem jednocześnie dorwiesz na allegro za około 260 zł. Ja kupiłem prawie rok temu to dałem w komputroniku 350 ale nie żałuję, świetnie się spisują, szczerze polecam :)

Plantronics BackBeat Go 2 Review:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi