Skocz do zawartości
Beeciiaa

Mój Galaxy S5 bardzo mocno się grzeje!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. od 2 tyg jestem posiadaczka tego tel. Wczesniej mialam xperie zawsze odczas ladowania kladlam go pod poduszke (by mnie rano obudzildo pracy) i nigdy sie nie grzal. Natopiast s5 po chwili strasznie sie zagrzal pomyslalam ok nie moge tak robic i zastapilam w tym dzialaniu inny tel. Natomiast wczoraj na krotkim spacerze wsadzilam s5 do torebki i w stanie SPOCZYNKU (nie byl uzywany wszystko powylanczane) zgrzal sie tak ze nie szlo go trzymac, dodam tez ze z 100% bateri w dokladnie 10 minut zjechal do 38%. Musialam go potrzymac zeby sie schlodzil i potem bylo ok i wytrzymal do konca dnia ok. godz.22 na 25%. Poszlam pytac sie do serwisu samsunga i facet tam poszperal w jakis opcjach odpowiedzial ze nic takiego nie widzi i musialby mu sie bardziej przyjrzec.

Czy czasami nie poszlo jakies spieciena procesorze. Odpowiedzial ze mam poczekac jak jeszcze raz sie to zdarzy to mam go oddac do serwisu bo to pierwszy taki przypadek.

No ok przyszlam do domu "wrazie wu" przygotowalam gwarancje , fakture itd itd.

Wieczorem wywinal mi taki numer ze odbieral/wysylal smsy , pokazywal je w tym pasku na gorze ale w wiadomosciach ich nie bylo. Musialam usunac cala historie sms zeby hrabina pokazywala mi w calosci a nie w belce.

Troche sie nagrzal ale to raczej w mojego aby brzydko sie nie wyrazic zdenerwowania.

Czy wy tez tak macie?

I czy dziala wam ta opcja z aparacie "wyb.pole ostrosci"

Nie ukrywam ze nie po to zaplacilam tyle kasy za sprzet robiacy mi figle i "grozacy mi" jakims zwarciem/przepaleniem z powodu zagotowania sie>:(

Edytowane przez InfinityFX
    Korekta tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym oddał na gwarancję. Nie jest to normalne żeby telefon się tak zachowywał. Mi nic się takiego nie dzieje. Możesz jeszcze spróbować przywrócić dane serwisowe i sprawdzić czy będzie się tak dalej działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze ja mam zle wspomnienia z serwisem. z poprzednim modelem s3 mieli mi wymienic tylko softa a wymienili mi ekran. Po czym to poznalam ? Otoz w poprzednim ekranie "ciemne plamy" mialam w prawym dolnym rogu tylko a w tym wymienionym bylo na pol ekranu co przy ciemnych filmach natychmiast sie rzucalo w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiksw

A robiłaś reset ustawień, pomogło? Ewentualnie może już "samo się naprawiło"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, zrobilam. Troche sie polepszylo. podczas uzytkowania sie troche grzeje ale chyba to normalne bo s3 grzal sie w ten sposob nieziemsko, bynajmiej narazie nie zgrzal sie samoczynnie w spoczynku (ale czuwam bo gdy tak zrobi pojdzie do serwisu). Wciaz tam sprawia male psikusy typu nie podswietlanie ekranu na czas czyli musze chwilke odczekac zeby wieczorem widziec co tam mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiksw

To co piszesz niestety jest normalne. A co do grzania, pewnie jakiś błąd w oprogramowaniu nastąpił i używało mocno procka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli procesor się tak grzał i tak szybko zeszła bateria to wszystkie procesy co miałaś włączone to spowodowały a było ich za pewne aż za dużo.

Ja na Twoim miejscu bym oddał do serwisu.

Jak tak dużo razy będzie Ci się grzał procesor to w końcu i on nie wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja żona tak miała w S4 mini. Pomogła wymiana baterii na nową.

Tapnięte z S5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Zanim oddawac do serwisu najlepiej sprawdzic czy wchodzi w deep sleep lub co powoduje taki drain baterii. Często sa to usugi google

Sent from Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wiec tak po kolejnym psikusie poszlam do serwisu jednak. opowiedzialam o grzaniu sie tel o psikusach. Facet w punkcie samsunga wzial go do serwisu. O tych psikusach od razu powiedzial ze to wina oprogramowania a co do grzania sie zajrzy do srodka czy z procesorem wszystko ok. oddalam go wczoraj a dzis otrzymalam powiadomomienie ze jest naprawiony. Poszlam, a wiec otrzymalam odpowiedz ze grzal sie tak z powodu wadliwego oprogramowanie i po wgraniu nowego caly ten czas go testowali i nie zgrzal sie. Faktycznie od godz 22 (1,5 godz) uzytkowania ani troszke sie nie spocil nawet a co dopiero o grzaniu i smiga az milo zero tych psikusow jakie wyrabial wczesniej. Przy okazji zapytalam sie co to jest za gruchowanie z tylu miedzy bateria i apatarem. Facet odpowiedzial ze ten gruchot to w aparacie i samsung mu odpowiedzial (bo podobno nie jestem 1 ktora o to pyta) ze nie udziela gwarancji na to. - Zabraklo mi slow. Ale mimo wszystko dziekuje wam za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi