Skocz do zawartości
Beeciiaa

Mój Galaxy S5 bardzo mocno się grzeje!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od jakiegoś czasu galaxy s5 i nie wiem czy to tylko mój taki wymysł czy co ale wydaje mi się ze jakoś tak się zrobił cieplejszy. Jakie powinny być mniej więcej temperatury w spoczynku?

Jeszczę takie drugie pytanie czy wam też tak kabel luźno chodzi w gnieździe? Tj. Mogę nim poruszac w lewo i w prawo, ale ładowania nie przerywa.

Teraz nie wiem czy tak było zawsze czy tylko mi się wydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@kajetanor Czy telefon zrobił się "cieplejszy" akurat wtedy kiedy mieliśmy na dworze 35 stopni?

Luźne złącze USB to typowa przypadłość długo używanych telefonów, póki działa to się nie przejmuj, ale staraj się go zbytnio nie męczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arktik1
    Dnia 12.05.2014 o 10:12, Beeciiaa napisał:

Wieczorem wywinal mi taki numer ze odbieral/wysylal smsy , pokazywal je w tym pasku na gorze ale w wiadomosciach ich nie bylo. Musialam usunac cala historie sms zeby hrabina pokazywala mi w calosci a nie w belce.

Nie wiem z jakiego powodu u ciebie biorą się takie rzeczy, to nie jest normalne.

Jeśli nie byłaś pierwszą osobą która uruchamiała telefon to może znaczyć, że coś na nim było i mogło powodować dziwne historie.

W takim wypadku powinien pomóc Wipe telefonu.

Grzanie telefonu jest spowodowane zazwyczaj dużym obciążeniem procesora mimo wyłączonego ekranu.

Wyjaśnia to też nagły spadek baterii. Powodem może być działająca w tle aplikacja która nie dała się zatrzymać przy wyłączeniu ekranu. Częstym przypadkiem grzania się S5 jest błędny zapis na karcie pamięci, telefon próbuje wtedy odczytywać i zapisywać plik na którym wystąpił błąd w zasadzie w nieskończoność. Procesor chodzi wtedy na maksymalnym obciążeniu i żre baterie.

Mam w domu kilka S5 i najczęściej grzeje się z powodu karty pamięci na której powstały błędy zapisu.

Trzeba wtedy formatować kartę pamięci i problem ustąpi, jeśli nie da się sformatować to znaczy że jest uszkodzona.

Oczywiście mówimy tu o kartach firmowych a nie NoName . Z tymi NoName może wydarzyć się wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi