Skocz do zawartości
Beeciiaa

Mój Galaxy S5 bardzo mocno się grzeje!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Jestem właśnie po aktualizacji androida do wersji 5.0 i od razu pytanie, normalne jest to, że telefon bardzo szybko się grzeje ? Dosłownie jest gorący z każdej strony włącznie z wyświetlaczem. W tej chwili go wyłączyłem poczekam aż wróci do normalnej temperatury i będę obserwował czy dalej ten efekt będzie występował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

Robiłeś wipe po aktualizacji?

Tapatalk z N7100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie robiłem po aktualizacji... wipe to znaczy przywrócenie ustawień fabrycznych ?

---------- Post dołączono o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej to samo, telefon masakrycznie się nagrzewa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zrobiłeś wipe przez recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobiłem to standardowo przez "przywróć ustawienia fabryczne" a jak to zrobić przez recovery ? nigdy tego nie robiłem...

---------- Post dołączono o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

a też miałeś taki przypadek, że telefon się nagrzewał ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak by zrobić wipe przez recovery wyłącz tel, wciśnij volume up, home i power. Wybierz wipe data/factory reset. Poruszasz się po "menu" klawiszami głośności, a wybierasz power. Potem Yes -- delete all user data i potem chronologicznie poradzisz sobie, bo pisze teraz gdy też to robię, a nie chcę robić wipe.

U mnie się nic nie grzeje, jedynie jak zagram w np. Asphalt 8 lub Real Racing 3 to robi się trochę ciepły, ale nie ma mowy o parzeniu lub gorącu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

Prawdopodobnie procesor pracuje na najwyższym taktowaniu. Zrób jeszcze raz wipe, tym razem przez recovery. Powinno pomóc. I popracuj jakiś czas na czystym sofcie, bez instalacji dodatkowych programów. Możliwe, że któryś z nich nie pozwala na prawidłową pracę procesora.

Tapatalk z N7100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się nauczyłem robić to parę dni temu, bo po aktualizacji mój sgs5 też wariował. W moim przypadku bateria bardzo krótko trzymała. Po wipe wszystko wróciło do normy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Więc tak by zrobić wipe przez recovery wyłącz tel, wciśnij volume up, home i power.

Nie wiem czemu ale nie działa mi ta kombinacja...;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dziwne, a wcisnales te 3 klawisze i przytrzymales? I pamiętaj ze to musi być volume up a nie volume down, bo ja robiłem taki błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi