Skocz do zawartości
Beeciiaa

Mój Galaxy S5 bardzo mocno się grzeje!

Rekomendowane odpowiedzi

ok za później mam wybrać "reboot system now" ? po zrobieniu tych kroków któe mi napisałes

---------- Post dołączono o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

co mam wybrac teraz ? zrobilem wedlug tych krokow ktore mi napisales i teraz mam wybrac "reboot system now" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co masz jeszcze jakieś funkcje do wyboru? Nie pamiętam niestety bo robiłem to tylko raz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Jednak tak, naciskasz reboot system now

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobiłem już to i niestety brak efektu telefon nadal gorący... chyba zostanie serwis,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w takim razie chyba niestety tak, bo nie mam już pomysłów. Może to przez baterie, ale oczywiście może być też przez coś innego. Najlepiej zadzwoń albo przejdź się do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

W niektórych modelach Note niekiedy pomagało wyjęcie akumulatora na ok. 20 min. Jak nie pomoże, to zawsze zostaje jeszcze wygranie czystego softu przez Odina.

Tapatalk z N7100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdzę też z tą baterią, mogę powiedzieć, że dzisiaj jest dużo lepiej aczkolwiek nie tak jak to było przy poprzednim androidzie, telefon się nagrzewa bardzo delikatnie od góry wyświetlacza. Teraz właśnie sprawdziłem aktualizacje orpogramowania i dostałem jakąś łątke 290Mb i ją teraz instaluje, jeżeli to nie pomoże telefon trafi do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi po tej aktualizacji wydaje się że bateria znów krócej trzyma, ale sam nie wiem. Chyba poczekam troche i ewentualnie znów zrobię wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już zrobiłem, więc tak po aktualizacji telefon znowu gorący... W ogóle zauważyłem, że jeżeli robie aktualizacje bąź przywracam ustawienia fabryczne to wtedy właśnie telefon masakrycznie się nagrzewa że ciężko go w ręce trzymac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po tej aktualizacji przez chwile tez był trochę ciepły, ale minęło dosłownie paręnaście sekund i wróciło do normy.

Tapnięte z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to wygląda tak, że jak go uruchomie i troche się nim pobawie tzn. troche internetu troche fb, generalnie jak ekran jest włączony conajmniej 5 minut nawet i mniej to zaczyna się nagrzewać wyświetlacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi