Skocz do zawartości
Beeciiaa

Mój Galaxy S5 bardzo mocno się grzeje!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj, rozumiem grzanie telefonu jest normalne ale czy komunikat podczas intensywnego użytkowania w opcjach

ustawienia>wyświetlacz>jasność pod suwakiem pojawia się komunikat:

"Nie można zwiększyć jasności. Urządzenie przegrzewa się"

Jasność raczej jest normalna i normalnie reaguje na ten suwak. Miałem androida 4.4.2 brand orange myślałem ze to wina oprogramowania wiec postanowiłem nie czekać na aktualizacje od orange do 5.0 i wgrać xeo 5.0 jednak nic się nie zmieniło wiec raczej to nie wina oprogramowa >:(

Czy to normalne? Czy oddawać na gwarancje?

Z tym ze może przez wgranie czystego softu bez brandu mi nie uznają...;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój telefon po jakimś czasie robi się gorący, jest to zauważalne ale nie aż tak żeby parzyło. Pobrałem aplikacje do programu pomiaru temperatury cpu i jest to około 39 °C stopni i pisze tam ze jest to za wysoko temperatura. Bateria tez w granicach 39 °C. Czy jest to za dużo czy jednak w normie ?

Edytowane przez BadRomance

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Dużo, to okolice 50 stopni.

36 stopni to jak najbardziej naturalna i niegroźna temperatura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Dla procesora, dla baterii dużo to 40 a 50 to już bardzo dużo. Ale tak mają Samsungi, w Galaxy S w lecie bateria miała 54 stopnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz nagrzewa się coraz częściej a jak jest mocno gorący to aparat nie chce się uruchomić a podczas korzystania z Vibera to katastrofa. Czy jest sens oddawać go na gwarancję ? Może ktoś z was oddawał na gwarancję z Orange, długo się czeka ?

Wysłane z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ja oddawałem na gwarancje z orange, mam tez problem ze tel sie nagrzewa najbardziej to widac jak go wylacze i wlacze albo przywracam ustawienia fabryczne wtedy to masakra, przy uzytkowaniu krotkim tez robi sie cieply na wystwietlaczu z prawej strony... Więc tak dwa razy oddałem do salony orange oni go wyslali do serwisu regenersis i szczerze nie polecam, nic nie zrobili problem zostal oni twierdza ze jest sprawny.Podejrzewam gdyby tel nie bnyl na gwarancji8 to szybko by potrafili usubac usterke. Dlatego nie wysylalem 3 raz do tego pseudo serwisu i jutro jade do Wro do autoryzowanego serwisu samsunga i zobacze jak sie rozwinie sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xavery

Mi się też grzeje co chwila. bateria wtedy starcza na 2 godziny w czuwaniu. muszę wyłaczyć i ponownie włączyć. aparat foto bardzo często niechce się uaktywnić, mam czarny ekran dopiero jak wył i włączę jest dobrze. s5 to jakaś lipa tyle kasy wydałem i po 3 tygodniach zrobił się złom. może android ver. 5.01 szwankuje. do serwisu nie dam bo tam popsują bardziej. taka niestety opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

@@Xavery - 2 godziny na czuwaniu? :) Jesteś pewien, że posiadasz oryginalny produkt firmy Samsung?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xavery

@@Xavery - 2 godziny na czuwaniu? :) Jesteś pewien, że posiadasz oryginalny produkt firmy Samsung?

Kupiłem z przedłużeniem umowy w T-Mobile (około 1600,- zł w ratach), więc liczę że oryginał. Poprzedni S III po 2 latach bateria siadała po 2 dniach bez grzania ale to normalne zużycie baterii, a ten nówka 3 tygodnie i takie numery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi