Skocz do zawartości
Beeciiaa

Mój Galaxy S5 bardzo mocno się grzeje!

Rekomendowane odpowiedzi

el-luc

Witam, miałam podobne przegrzania przy każdym użytkowaniu telefonu S5. I przy okazji nowego telefonu zauważyłam, że mam słaby zasięg sieci Orange. Gdy zmienilam w ustawieniach-Sieci komórkowe-Tryb pracy sieci -na WCDMA/GSM. Czyli pominęłam LTE, telefon odzyskał dobry zasieg i przestał się przegrzewać.
    Chociaż wg Orange w moim miejscu zamieszkania jest doskonały sygnał lte. Niestety telefony tego nie potwierdzały. Zapalone były tylko 1 lub 2 klocki a teraz bez lte, wszystkie.
    Może komuś też takie ustawienie pomoże. Pozdrawiam.

Edytowane przez pagolik
    Cytat posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kerbi

A ja straciłem całe moje zaufanie do Samsunga. Kupiłem 13.08 S5'tkę, a 14 oddałem na gwarancję, gdyż telefon się bardzo nagrzewał (do 65 stopni). Oprócz tego były inne wady jak słaba, a nawet bardzo słaba jakość robionych zdjęć i filmów w przednim, jak i tylnym aparacie oraz bardzo krótki czas pracy na baterii. Wczoraj (17.08) odebrałem telefon (teoretycznie był do odebrania w dniu oddania go do serwisu, ale zapomnieli wysłać smsa, że gotowy do odbioru). Wracam zadowolony z telefonem do domu, włączam go. Po paru minutach wchodzę w CPU Temp, a tutaj temperatura od 50 do 60 stopni. Porównałem to z moją S3'tką. Na starcie (od razu po włączeniu) S3 ma 40 stopni, a S5 48 stopni.

Postanowiłem dziś (17.08) znowu oddać telefon, tym razem do RTV EURO AGD, gdzie go kupiłem i poprosiłem Pana o zwrot pieniędzy. Powiedzieli, że odeślą do ekspertyzy do Samsunga i mam czekać na to jakie kroki podejmie Samsung.

Szczerze powiedziawszy to nie wiem czy kupić ponownie S5 czy zainwestować w coś innego. Nie wydaje mi się, że za te pieniądze spotkam tak dobry telefon, jak S5.

Edytowane przez Kerbi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mój  s5  w czasie pracy jako rejestrator jazdy grzeje sie do temp. 75- 80.   im bardzie sie nagrzewa tym bardziej muli. wiec widac w tym modelu to norma,  kiedys nawet zauwazylem ze  pod wplywem ciepla odksztalcil sie  ekran, a po  ostudzeniu  juz nic nie bylo czuc .  wiec to widac  normalne  w tym modelu  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca telefonu , wyświetlacz nonstop świeci + słońce pewno świeci w telefon to masz dodatkowe 20C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie jak to jest możliwe że telefon się nie spalił będąc w mikrofali był błysk po czym po włożeniu baterii normalnie zadziałał cud?? ;;d bo oglądałem właśnie taki filmik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przepraszam, że odpowiedź umieszczam tak długo po zwrocie telefonu z serwisu, natomiast musiałem trochę się nim pobawić, żeby sprawdzić, czy wszystko jest z nim 'okej'. Wymieniono mi baterię, jak na chwilę obecną wydaje mi się, że jeszcze trochę mniej mógłby się grzać, natomiast już jest dość duża poprawa w stosunku do tego co było. Pragnę jeszcze dodać, że wymieniono jeszcze zaślepkę od gniazda ładowania. Czekam jeszcze na spotkanie z kuzynem, który jest również w posiadaniu tego modelu, żeby sprawdzić jak to wygląda u niego, ewentualnie jeszcze raz poleci do serwisu. Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arktik1

Na jakich jesteście systemach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SKORPION

Mi na KK telefon się nie przegrzewa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego niestety nie jestem w stanie sprawdzić, gdyż jak go kupiłem to momentalnie zrobiłem aktualizacje.

Na jakich jesteście systemach?

Ja 5.0.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze ja mam zle wspomnienia z serwisem. z poprzednim modelem s3 mieli mi wymienic tylko softa a wymienili mi ekran. Po czym to poznalam ? Otoz w poprzednim ekranie "ciemne plamy" mialam w prawym dolnym rogu tylko a w tym wymienionym bylo na pol ekranu co przy ciemnych filmach natychmiast sie rzucalo w oczy.

gdyby Ci wymieniali "ekran" to by byli w plecy o 500-600zł, ekran jest scalony z digitizerem przez co wymieniając, wymienia się cały panel dotykowy, za co się dużo płaci.

Na pewno nie wymienili Ci ekranu a co do softu to trzeba pamiętać aby nie iść do żadnego serwisu "u Stasia" bo tacy nic nie wiedzą o tym co robią. Z doświadczenia wiem, że większość ludzi pracującym w serwisie nie umie 1/5 tego co użytkownicy na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi