Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kamilm122

Lenovo IdeaTab S6000-H - Martwy soft?

Rekomendowane odpowiedzi

napisz czy masz go na gwarancji,instalowałeś recowery cmw przed padem i najważniejsze czy włączone było debugowanie .

A cha i nie panikuj w twojej sytuacji nic straconego.:luka:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up chodzi mi o autora tematu.

Jeżeli widzi ci system nieznane uzadzenie zainstaluj sterowniki ,odpal flashtool, zainstaluj recovery .

Jak to zrobisz masz 2 opcje albo zainstalowac soft od ruskich(mam taki ) lub oficjalny lenovo i po bólu.

Co do ziomka to niekoniecznie masz uszkodzony klawisz, spróbuj wejść POWER+ Vol-.Pojawi ci sie chińskie menu i zobacz czy klawisze działają i dalej jak radziłem autorowi tematu w linku ponizej wszystko do s6000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tablet nie rootowany, nie ma innych uszkodzeń mechanicznych to śmiało można oddawać na gwarancję, microswitche też padają, więc w czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?? Lenovo A7600-H, to samo ładuje poprzez port USB, a nie wykrywa go komputer (debugowania, kable, przywracanie ustawień fabrycznych, prze-lutowanie gniazda USB,  <- wszystko zrobione)??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi