Skocz do zawartości
porter_sc

Uchwyt Samochodowy Z2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

I jak panowie wygląda sytuacja z tymi mocowaniami do samochodu ? jest jakieś warte kupna ?? najlepiej takie z tym magnetycznym ładowaniem..., ma ktoś z was takie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23
    Posiada ktoś, uzywa ?

UCHWYT SAMOCHODOWY SONY XPERIA Z2 DEDYKOWANY (5013849713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

psie pieniądze więc zamówiłem, ciekawy jestem czy wszystko gra.

Używam tego typu mocowań od moich ostatnich 5 telefonów w Noki e71, noki n8, htc onex+, xperia z1 i teraz w z2 i ja przynajmniej nie mogę narzekać-sprawdzają się elegancko i są masywne oraz dobrze się trzymają szyby. Ale ja to ja. Wiem jedno-jak zmienie telefon to znowu kupię ten rodzaj czyli typu HR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki kolego, używam go już od jakiegoś czasu.Mogę tylko potwierdzić to co napisałeś. Jak za 20zl to szaleństwo. Bardzo solidny uchwyt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey,

Chciałbym kupić uchwyt samochodowy z ładowarką magnetyczą - coś podobnego do stacji dokującej. Chodzi o to, aby podczas jazdy nie musieć odpinać kabla ładowarki, przestawiać np coś w nawigacji i potem znów męczyć się z umieszczeniem Z2 uchwycie samochodowym i podpinać ładowarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akisio

Hey,

Chciałbym kupić uchwyt samochodowy z ładowarką magnetyczą - coś podobnego do stacji dokującej. Chodzi o to, aby podczas jazdy nie musieć odpinać kabla ładowarki, przestawiać np coś w nawigacji i potem znów męczyć się z umieszczeniem Z2 uchwycie samochodowym i podpinać ładowarkę.

No to jedynie ta:

http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-002-sony-xperia-z1-z2-i5066485864.html

tylko cena zaporowa i brak jakichkolwiek opinii na je jej temat, oraz wysyłka prawdopodobnie bezpośrednio z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest super ale 160zł to przesada... a może na innych serwisach ona się pojawia? ebay czy jakieś lokalne chińskie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie tez szukalem uchwytu z ladowaniem magnetycznym. Ale ta cena rozbraja. Znalazlem za to kable magnetyczne ktore w sumie mozna by wkomponowac jakos w uchwyt i dzieki temu nie rajblowac klapki. Co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi