Skocz do zawartości
porter_sc

Uchwyt Samochodowy Z2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu tego wątku widzę że wszyscy montują uchwyty do Z2 z przyssawkami do szyby, czego ja bym chciał uniknąć bo jak wiadomo w zimnych warunkach to nie zdaje egzaminu. Tak więc może ktoś wie o jakimś uchwycie montowanym do deski rozdzielczej ale nie na przyssawce ? a;) Chodzi mi o taki uchwyt do zamontowania na stałe żeby ni odpadał czy coś takiego istnieje do Z2 ? Jakby ktoś coś takiego miał zamontowane i użytkował to proszę o namiary gdzie takie coś da się kupić bo na allegro widziałem uchwyty do kratek nawiewu ale według mnie to też lipny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam do z1 compact uchwytu w tym stylu

http://www.ebay.co.uk/itm/321407659493

Nie dokładnie ten sam, ale b. podobny. Jestem zadowolony, bo nadal można korzystać z cd, a telefon jest dużo bliżej ręki. Jest dostęp do złącza do ładowania. No i jest to uchwyt uniwersalny

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja używam do z1 compact uchwytu w tym stylu

In Car Universal Phone Clamp CD Player Slot Holder Mount Cradle Stand | eBay

Nie dokładnie ten sam, ale b. podobny. Jestem zadowolony, bo nadal można korzystać z cd, a telefon jest dużo bliżej ręki. Jest dostęp do złącza do ładowania. No i jest to uchwyt uniwersalny

Ten uchwyt montowany jest na wejście płyt Cd do radia ? A jak z jego stabilnością podczas jazdy ? Nie przeszkadza on w obsłudze radioodtwarzacza ? Jak możesz to wklej fotki jak to w rzeczywistości wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

suvedepy.jpg

ajusy6a3.jpg

Jest dość stabilnie, ale troszkę się "gibie". Jednak zalety z tak bliskiego ręki położenia są dla mnie większe ... Sporo już przetestowalem uchwytów i ten jest najbezpieczniejszy, zwłaszcza, ze sporo majstruje przy telefonie podczas jazdy. Radia specjalnie nie zasłania ... Tzn. ja przycisk głośności mam dostępny ... Tak, mocowanie troszkę wchodzi w szczelinę na cd, ale minimalnie. Jak pisałem wcześniej nic nie uszkadza i cd może sobie działać.

Edytowane przez m1chal92
obrazki na forum umieszczamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj też sporo zależy od tego jakie kto ma radio. W mojego niefabrycznego pionka chyba bym się bał wrzucać.

i ogólnie, osobiście jednak wolałbym unikać wkładania czegokolwiek poza płytą do napędu :)

Zresztą zdarza mi się korzystać z telefonu jako rejestratora, więc w akurat moim przypadku jedynie przyssawka do szyby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ma ktoś w aucie podgrzewaną szybę i jaki uchwyt do tego stosować ?? nie mam kratek nawiewu tylko kółka bez szczelin więc odpada mocowanie kratkowe.

Obecnie używam holderu samsunga bo został mi po starym telefonie i mimo wady jaką jest brak dostępu do regulacji głośności spisuje się bardzo dobrze bo ssawka trzyma pewnie a sam tel też jest dobrze zabezpieczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patrikos23

Ja używam uchwytu z dedykowaną głowicą typu HR i jestem zadowolony. Z2 to czwarty czy piąty telefon gdzie używam tego typu i nie narzekam. Przy zmianie telefonu wystarczy kupić za około 20zł trzymak i gitara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patrikos23

Jak dla mnie to ten magnes za długo nie wytrzyma. Ja jestem zwolennikiem głowic typu HR-używam ich od ostatnich pięciu posiadanych telefonów i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem do Z1 oryginalny uchwyt samsunga, teraz mam Z3 i korzystam z niego jest solidny, nigdy nie odpadł od szyby, jedyny minus to to że nie da rady z cisZyc tel.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi