Skocz do zawartości
grafcio

rom [4.2.2] PureXperia Z2 ROM (4.4.2-LIKE)

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuyoshi

Jak dla mnie z romem nadal lipa ! Dzialaja tylko systemowe widgety a ja urzywam kilku apek ktore tu staja sie bezurzyteczne :/ po instalacji innego launczera (nowa) brak nawet systemowych widgetow :/ beznadzieja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A według mnie ROM świetnie trzyma prąd w baterii od ostatnich aktualizacji, wydajnośc może w góre super nie skoczyła, ale na pewno lepsza jest stabilność, a to jest przecież najważniejsze. Wszystkie aplikacje w tym romie pojawiające się, są wyciągnięte z Z2, jest więc tak jak i w oryginalnej Xperii Z2, nie ingerowano we wnętrze. Tam też jak zainstalujesz inny launcher to widżety od Sony nie będą dostępne, tylko dla Xperia Launcher. Ot taki mały chwycik marketingowy :) Zawsze możesz sobie zainstalować dodatkowo potrzebne ci widżety wyciągnięte z Z1 na XDA, są przystosowane do pracy z innymi launcherami :muqq: Moge dać ci link jeśli chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Dzieki ale pozostane jednak przy MiUi :) tu wszystko dziala jak powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy jakbym zainstalował sobie np taka apke jak Chonus to widget zegarka nie będzie działał?? :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie działał. Mowa o preinstalowanych w romie widżetach od sony, które są powiązane z launcherem z xperii i tylko tam będzie można je umieścić :D Nie wiedzieć czemu, u mnie wszystko ok, xperia launcher wykrywa wszystkie widżety, te z aplikacji też, o ile nie przeniosę ich na kartę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko działa poprawnie.

Edytowane przez gemba09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Właśnie co zainstalowałem ten ROM... I mam problem. Nie widzi moich obu kart SIM :oczy: Może mi ktoś pomóc? W tym momencie aktualizuje przez tego updatera. Jestem już na poziomie 4.1.7...

Dzieki z góry za pomoc..

PROBLEM ROZWIĄZANY :D

Edytowane przez razhell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomogła aktualka do 4.1.7? Czy zmieniałeś coś w opcjach? Ciekaw jestem co było źródłem problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie rom jest bardzo dobry ale przydałaby się aktualizacja , ponieważ jest trochę słabe zarządzanie ramem i co kilka dni nie wiem dokładnie ile ale nie szybko trzeba restartować telefon bo jest wolne 40 mb ramu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lada chwila ma wyjść pełna wersja 4.2.0. Poprawki jakieś na pewno będą. :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi