Skocz do zawartości
grafcio

rom [4.2.2] PureXperia Z2 ROM (4.4.2-LIKE)

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Zmieniając build.prop możesz wlaśnie wpisać że masz wersje np 4.4.4. Źródło niekoniecznie musi być takie samo.

Na Nexta raczej KitKat nie wyjdzie, chyba że ktoś (producent któregoś klona) wypuści odpowiedni kernel.

Mimo wszystko ROM wydaje się być bardzo fajny. W ciągu tygodnia Bgos10 zapowiada znaczący update (ponoć wersja 4.3.0 całkowity ROM z wcześniejszymi poprawkami). Ma być poprawione zarządzanie energią oraz dodane kilka nowych bajerków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przyjemna wiadomość, gdyż w moim przypadku zależy mi na obsłudze BT SmartDirect, która jest implementowa

w androidzie od wersji 4.3 ( ten mechanizm potrzebny jest np do bezprzewodowej transmisji z monitora pracy serca

bardzo ważnego przy kontroli jakości jakiegokolwiek treningu)

Pozdrawiam oczekując na update

PS

zauważone błędy cd :

-brak możliwości ustawienia jasności wyświetlacza ( dostępny tylko automat, którego nie da się wyłączyć)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Zaistniała mała pomyłka. Pisząc wersja 4.3.0 chodziło mi o wersje ROM'u a nie o wersje androida. Co do Andka to niestety zmartwię Cie, raczej powyżej wersji 4.2.2 Androida nie będzie na ten telefon rom'u :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem.

W takim razie musi to być niezła aktualizacja skoro taki przeskok w numeracji firmware jest. (obecnie 4.1.9)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za informację

Rzeczywiście dzisiaj OTA rozpoznał aktualizację chociaż jako 4.1.9 ale coś tam pozmieniało się.

Pozdrawiam

edit:

-błąd przy ustawieniu jasności wyświetlacza nie występuje, można wyłączyć automat

-OTA coś się burzy o niewłasciwej wersji romu czy tam ID ale to chyba bez znaczenia gdyż pokazuje teraz 4.2.0 :)

Tak więc chyba wszystko jest OK.

Do podziękowań służy system piwny. /DamianTM

Zrozumiałem i się dostosowałem :)

Edytowane przez ciokciok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

W zasadzie to brakuje mi tylko jednej działającej funkcji :

- dedykowane dzwonki dla kontaktu i poszczególnych grup kontaktów, no i możliwość wyboru karty sim w momencie wybierania numeru ( sony w oryginale nie obsługuje dwóch kart?)

Ale to co powoduje, że nie wracam do fabrycznego romu, albo do walki z ustawieniem MIUI to jest fantastyczny czas pracy baterii, w porównaniu z fabrycznym rom to 2-2,5x dłużej, a lubię sie pobawić i połazić po necie jak i pooglądać telewizję na smarcie, również szybkość i dokładność rejestrowania GPS jest zdecydowanie lepsza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś link do wersj 4.2.0 full rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem co robię źle, ale u mnie po instalacji nie może się wzbudzić. Widać tylko logo startowe Purexperia. Po godzinie wyjąłem baterię i próbowałem innej kolejności wipu, ale ciągle to samo. Ktoś się z tym już spotkał?

U mnie niestety to samo, nie wiem w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi