Skocz do zawartości
jarek3460

Android 2.3.3 czy mozliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie chce wałkować tematów, ale mam zasadnicze pytanie. Czy da rade wgrać nieoficjalny ROM pod właśnie tego Androida. Wyczytałem, iż obsługuje rozdzielczość naszych telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yy, noo wszystkie wersje beta są nieoficjalne, tak samo CUSTOMy i wgrywa się je łatwo prosto i przyjemnie przez ODINa.

Co do 2.3.3 to na razie nie ma na nasz tel i wątpię czy w ogóle będzie, bo samsung już wypuścił nowe telefony na rynek i raczej one dostaną aktualizacje do 2.3.3. Jedyną szansą są mądrzy ludzie z XDA, jedna ekipa chce sportować Gingerbreada albo CyanogenMODa, aktualnie prowadzą sondę żeby się dowiedzieć czego ludzie chcą najbardziej ;) Sam jestem za Cyankiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yy, noo wszystkie wersje beta są nieoficjalne, tak samo CUSTOMy i wgrywa się je łatwo prosto i przyjemnie przez ODINa.

Co do 2.3.3 to na razie nie ma na nasz tel i wątpię czy w ogóle będzie, bo samsung już wypuścił nowe telefony na rynek i raczej one dostaną aktualizacje do 2.3.3. Jedyną szansą są mądrzy ludzie z XDA, jedna ekipa chce sportować Gingerbreada albo CyanogenMODa, aktualnie prowadzą sondę żeby się dowiedzieć czego ludzie chcą najbardziej Sam jestem za Cyankiem ;]

Też jestem za tym, pewnie telefon gładko poradzi sobie z tą wersją Androida, przecież na gorsze telefony wchodził. Tylko ciekawe będzie z płynnością działania i obsługą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie sprawdzilem na XDA i CyangenMOD prowadzi 139 do 45 głosów dla Gingerbread'a :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sobie poczekam ;). Bo na razie te cuzomy nie są za ciekawe i większość z nich łapie zawiechę po 2 dniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a próbowałeś ACID Lestatious?? ja już go mam od jakiegoś czasu i wszystko jest OK. W porównaniu do Kyrillosów, InDroid etc to niebo a ziemia :) co prawda nie ma standarowo JITa i paru innych rzeczy ktore maja inne romy, ale chodzi baaardzo stabilnie :D a w poniedziałek/wtorek wychodzi nowy update z procentowym naliczaniem baterii, data/app 2SD, bo jeszcze Lestat nie wie co włoży, i paroma innymi rzeczami ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z czystego romu bez żadnych bzdetów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowszy CM to android 2.3 tylko przerobiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi