Skocz do zawartości
koc115

Ściąganie klapki od GPS Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

koc115

Witam,

poszukuję kogoś z Krakowa, kto umie otworzyć klapkę tylną od GPS. Ponieważ mój gps nie łapie zasięgu, chciałem zastosować taki patent jak na zdjęciu poniżej. Niestety nie potrafię otworzyć tylnej klapki. Coś tam próbowałem wypchnąć żeby podważyć jak widziałem na YouTube, ale nie chcę niczego uszkodzić. Pochodziłem dziś po serwisach, ale nikt nie chciał się podjąć otworzenia tego.

Z góry dzięki za chęć pomocy lub za jakieś informacje dotyczące ściągania tego.

Pozdrawiam,

Krzysiek

post-184366-14255747224736_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopie jak nie możesz sobie poradzić z wyciągnięciem flesza takim sposobem jaki jest ukazany np na yt to robisz tak jak ja, gdy wymieniałem obudowę :P Tzn. bierzesz sobie szeroki, ale wąski płaski śrubokręt precyzyjny i delikatnie wkładasz go pomiędzy klapkę, a obudowę telefonu od strony aparatu i podginasz do góry. Klapka sama wyskoczy ;)

PS. Bądź ostrożny, bo łatwo jest zarysować sobie obudowę :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koc115

Taki sposób na YT też był pokazany, ale właśnie ta szczelina jest zbyt mała żeby cokolwiek tam włożyć. Bo taki sposób otwierania tej klapki też widziałem. Eh! na filmach to wygląda na bardzo prostą operację! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez przesady ja już dwa razy tak robiłem :P Musisz mieć po prostu szeroki, ale cienki za razem wkrętak i trochę cierpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi