Skocz do zawartości
Dod6

TUTORIAL Radia na Desire HD + Instrukcja wgrywania

Rekomendowane odpowiedzi

gedde

@up

Zamiana radia nie pomogła, wgrywałem kilka, brak różnicy.

Lecz jeśli chodzi o tą folię aluminiową, to zrobiłem taki mały bloczek, styka się z zatyczką, i ogromne zdziwienie 4 kreski ;)

Dzięki za pomysł, przeszło mi coś podobnego przez myśl, jednak od razu chciałem wysłać telefon do naprawy.

W serwisie około 100 zł chcieli za przylutowanie, 50 zł za dokładną diagnozę, musiałem jednak wyczyścić te miejsce po poprzednim "lucie" serwisanta za 40zł :P

Może załatwić jakąś blaszkę, tylko jak z przylutowaniem, trzeba punktowo czy to było zgrzewane, a może jakąś na klej (super glue)?

Ewentualnie tą folię aluminiową na super glue ? ;)

Świetnie spełnia swoje zadanie, tzn. żadnych problemów, lecz trzeba jakieś stałe rozwiązanie ogarnąć, gdyż to prowizorka, przynajmniej sprawna..

Jednak jest defekt z 3G, gdy przełączam na "tylko WCDMA", automatycznie po kilku/kilkunastu sekundach przechodzi na "GSM/WCDMA". Czego jest to kwestia? Akurat z siecią 3G w mojej okolicy nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

To oryginalne zrootowane oprogramowanie zmienia radio na 12.65 i ono powinno być dobre :)

Jakby co RIL dogrywa się TYLKO na ROMach z Sense na Androidzie 2.3, na innych nie trzeba (a wręcz nie powinno się).

Nie pamiętam czy sam moduł anteny jest wymienny w DHD czy jest razem z płytą główną...

Nie wiem, czy superglue nie zmniejszy przewodności czego efektem będzie słabszy zasięg :rolleyes:

WCDMA to standard sieci dla USA, dla Europy jest GSM więc może dlatego się przełącza :)

Ustaw więc tylko GSM, a jak nie używasz internetu mobilnego ustaw też tylko 2G :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałem tel do serwisu i koleś wgrywał kilka rożnych radi i na żadnym nie chodzi 3G . tel to htc inspire 4G . wcześniej wgrał system miui v4 i cid jest europejski . Walczy już 2 dzień z tym radiem czy mozliwe jest ze na nie da się wgrać czego kolwiek zęby chodziła siec 3g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koleś w serwisie wgrywał z 10 radio romów i na żadnym nie chodzi siec 3G. poddał sie mam obecnie oryginalny soft z 2,3,5 z radiem _Radio_12.65. 6 0.29_26.14.04.28_M i nic. porostu tel z usa at&T maja cos w płytce ze działa na innej częstotliwości i koniec tak mi się wydaje :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi