Skocz do zawartości
krzychu589

Problem z resetowaniem się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy a więc nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze ale mój problem to wyłanczanie się telefonu i ponowne urochamianie przy normalnym użytkowaniu.Nawet przy włączaniu gdy odblokuje klawiature, wpisze kod pin to zanim wszystko się naładuje, telefon się wyłącza i włącza ponownie.Musze poczekać z 30 sekund żeby dopiero wpisać kod pin żeby się nie wyłączył. Tak samo przy np. używaniu internetu lub graniu w gry na telefonie w pewnym momencie nagle się zacina i wyłancza . Używam telefonu Xperia X10.Telefon jest zrootowany i jest recovery.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam . Przyłączam się do pytania kolegi , mam Xperie X10 pro mini i ten sam objaw na androidzie 2.1 .

Zawiesza się , resetuje , nie widzi czasem karty SD . Co jest tego przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki masz rom? Ja proponuje wgrać nowy ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także mam podobny problem. Ale gdybym nawet chciał wgrać nowy ROM, to po podlączeniu telefony z komputerem, komputer na początku wykrywa telefon, poczym traci kontakt z nim, jednocześnie telefon resetuje się. Nawet wgranie na nowo systemu operacyjnego do komputera nie rozwiązało problemu. WERSJA ANDROIDA 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja troche zielony jestem w tych sprawach chociaż z rootowałem go i zainstalowałem recovery to nie wiem co to jest ROM wyczytałem ,że to system ale chodzi o Android 2.1 czy jak?

Ja myśle ,że chodzi tu o baterie bo gram w gre np. PES11 i po 5 minutach sie resetuje a bateria cała ciepła.

A zauważyłem ,że jak się zrestartuje już to się co chwile wyłącza np. dzisiaj po zresetowaniu wszedłem na internet to jak prawie cała stronka się załadowała to się wyłączył. Ale nigdy przy słuchaniu muzyki mi się nie wyłączył.Nie wiem czy go oddać na gwarancji do salonu ery czy to może ja coś nie tak robie.

Edytowane przez krzychu589
    błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Panowie. Problem ewidentnie dotyczy X10. Tak więc zapraszam do działu X10 (pomoc techniczna lub romy i modyfikacje). Poczytajcie i na pewno znajdziecie rozwiązanie i instrukcję jak wgrać nowy ROM :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.