Skocz do zawartości
Aclyoneus

Etui + szkło na Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że są już takie tematy, ale wolałbym bardziej spersonalizowaną poradę, zwłaszcza, że jutro rano chcę koniecznie zamówić, żeby o ile będzie taka możliwość przed weekendem dotarło.

A więc zastanawiam się w sumie nad UAG czarnym (bo wizualnie średnio mi się podoba, ale czarny jeszcze jako tako trzyma poziom), oraz Neo Hybrid. Czy rzeczywiście jest tak duża różnica w ochronie między nimi dwoma? Neo Hybrid mi się bardzo podoba no i jest smuklejszy chyba.

Jeśli o szkło chodzi, to myślałem nad Benksem. W ogóle ten zestaw wtedy bym brał:

SGP NEO HYBRID - ETUI NOTE 3 N9005 + SZKŁO BENKS (4226449357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupował ktoś stąd? Warto?

Opcja nr 2 to jakieś etui skórzane. Takie otwierane do boku + szkło. Tak sobie próbuję wyobrazić upadek telefonu w tym i chyba nie jest to jakoś wiele bardziej szkodliwe niż w tamtych, prawda? I jeśli ta opcja to możecie coś polecić konkretnego?

Fajnie by było jakieś opinie z doświadczenia zobaczyć :)

Tak więc prosiłbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem szkło od NILLKIN, nad etui wciąż się zastanawiam. Co do szkła to bardzo łatwo się nakłada, obraz i dotyk nie tracą swoich właściwości po nałożeniu szkła. Ale trudniej się je czyści z tłustych plam od palców, mocno lapie takie ślady.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak mam wrazenie ze benks byl jednak sporo lepszy pod wzgledem nie lapania sladow a UAG wedlug mnie owni ;P ale czarny jest brzydki niebieski polecam ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@fotomagik

hmmm dziwne, ja również mam nillkina od niedawna i zaskoczyło mnie na plus właśnie to że nie zbiera ono tak bardzo tłustych śladów, a powiedział bym nawet że zbiera ich naprawdę mało. Dodam może, że ja mam szkło nillkin h+.

@Aclyoneus

ja mam szkło nillkin oraz Neo Hybrid (czerwone) i ten duet sprawdza się świetnie. Telefon upadł mi 3 razy z około 1 / 1,5 m, dwa razy na panele raz na trawę i nic się nie stało. Jeśli równo należysz szkło to etui pasuje idealnie, na tyle że między szkłem a etui nie ma szpary gdzie mógł by zbierać się jakiś kurz itp. Jedyną wadą jest to że mając etui już jakieś 3 miesiące zauważyłem iż na niektórych krawędziach przetarła się farba i widać biały plastik. Ale poza tym jest naprawdę dobrze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez filipwalek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam szybę Nilkina oraz etui S-View. Nic nie odstaje, etui się dobrze zamyka. To tak w temacie pierwszego posta.

Wytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wyszła sprawa, że do tej pory jeszcze nie udało mi się zamówić. Mam wątpliwości co do wyboru i sporo spraw na głowie.

Co sądzicie o tych opcjach?

(1) Stojące Etui Kabura na Samsung Galaxy Note3 N9005 (4245314433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

(2) I-CARER LUXURY - SKÓRA ETUI GALAXY NOTE 3 N9505 (4234036516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

(3) wersja bardzo tania: Etui Kabura Futerał SAMSUNG Galaxy Note 3 / Note3 (4223800164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

(4) STILGUT Etui do Samsung Note 3 N9005 - 100% SKÓRA (4255002401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No bo tak wszyscy zawsze nastawiają się na te Spigeny i inne tego typu obudowy. Czy rzeczywiście tak o wiele mniejszą ochronę dają tego typu futerały otwierane do boku? Może ktoś z was ma coś takiego? Wizualnie mi się bardziej podoba no i cały czas przód jest przykryty. Do tego szkło Benksa i chyba nie byłoby źle, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweczek

Ja niedawno zakupilem zestaw Neo Hybrid + szkło Benks od sprzedawcy, ktorego zalinkowałes w pierwszym poście. Wczesniej używałem s-view i wydawalo mi sie, ze nie ma nic lepszego ( teraz oryginalne s view mam sprzedaż, czarne, jakby ktos chciał;) ) Obecny zestaw sprawdza sie idealnie, prawie cały telefon pod ochroną, etui dobrze spasowane a moj N3 uzyskał nowy urok i mam nadzieje dobrą ochrone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Spigen Slim Amor. Świetne zabezpieczenie i ładny wygląd, ale musiałem zdjąć. Wersja goła tak mi się podoba, że na razie noszę go bez etui :)

Jacek N3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Witam,

Czy naklejone szkło nie przeszkadza w użytkowaniu Note? Np nie odstaje za dużo, nie ma ostrych krawędzi itp?

Jakiej marki szkło możecie polecić, tylko żeby nie było niebotycznienie drogie.

Wysłane z BlackBerry Q10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi