Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

osimaru

Jaki polecacie najlepszy internet na kartę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Czy są na rynku jakieś oferty internetu na kartę, działające na zasadzie że kupuje sobie kartę, wykupuje załóżmy xxx MB transferu, a potem mam te xxx MB do wykorzystania BEZ LIMITU CZASOWEGO?

Edytowane przez Raciborski
    Poprawiono nazwę tematu.Przyklejam wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm delikatne nawiązanie do tego ma T-M Frii oraz Heyah, za darmo masz dziennie 50 MB, tylko trzeba mieć ważne konto, a to się wiąże z naładowaniem go pierw odpowiednią ilością złotówek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem.

Ogółem słyszałem, że chociażby w Play jest jakiś internet działający na zasadzie pre-paid (nie mówię tu o pakietach internetowych dla Play na Kartę lub Fresh), ale nie orientuje się czy obowiązuje tam jakiś limit czasowy, nie orientujesz się?

A co do T-Mobile Frii oraz Heyah - rozumiem, że nie ma tam taryfy działającej na zasadzie "każde doładowanie przedłuża mi ważność konta o rok"? Nie opłaca mi się taryfa, w której będę musiał doładować za 25 zł miesięcznie, bo wystarcza mi 10zł za które kupuję pakiet smsów bez limitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Play jest coś takiego z LTE że jest darmowe, ale to trzeba być w zasięgu, od Play staram się trzymać jak najdalej. A wracając na T-M/Heyah, załadujesz za 50 zł i spokój na 3 miesiące. I fakt nie ma już w Heyah/T-Mobile czegoś takiego jak RWK, kiedyś było - ludzie narzekali na nabijanie pustych kart SIM w wynikach operatora, teraz nie ma, ludzie narzekają bo nie ma RWK.. i weź tu bądź dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czym Play Ci tak podpadł? Ja nie wyobrażam sobie innej taryfy niż RWK, bo nie mam większych potrzeb. To LTE w Play patrzyłem, ale niestety trzeba regularnie doładowywać :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Regularnie? 50 zł przedłuża ważność na 150 dni (RedBull Mobile starter z puszką, infrastrukturalnie to Play nadal) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm czym Play podpadł, głównie jakoś połączeń, czasami niedochodzące SMS, oraz prędkość internetu (przy dobrych wiatrach 2.5 Mbit) Obecnie mam Heyah i Orange (Heyah znajomi + intenet, Orange rodzina) za 50 zł mam spokój na 3 msc, darmowe SMS do wszystkich po 8,4 zł na miesiąc, i 50 MB na dzień via dane komórkowe. Więcej internetu nie potrzebuje, bo pracuje i mieszkam gdzie mam dostęp do WiFi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

Jak dla mnie Viking odpada - mam miesiąc na te 2GB a tyle to ja 3 miechy wale.

Pozostalo mi do wyboru;

Play Lubie To

Ładuje za 50 zł i mam 100 dni ważności, pakiet 1.5 GB + za 10 zł moge miec 1GB na 30 dni

ALBO

RedBull Mobile

Ładuje 50 zł i mam 100 dni waznosci, 2GB ale bez pakietow ale podobno darmowy YouTube

Wysłane z Moto G™

---------- Post dołączono o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Co byscie wybrali ? Uzywam Opery Mini i z czasu Facebook itp

Wysłane z Moto G™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak to wygląda w RedBull Mobile? Po doładowaniu za 50zł mam ważność konta 100 dni, a ile GB mam przez ten czas do wykorzystania? Jak skończy mi się ważność konta to przepadają mi pieniądze?

Edytowane przez osimaru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex
    Jak to wygląda w RedBull Mobile? Po doładowaniu za 50zł mam ważność konta 100 dni, a ile GB mam przez ten czas do wykorzystania? Jak skończy mi się ważność konta to przepadają mi pieniądze?

100 dni + 2GB przez ten okres, hajs przepada, chybaze doladujesz

Ja kupilem Mobile Vikinga, swietna oferta

Wysłane z Moto G™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi