Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

osimaru

Jaki polecacie najlepszy internet na kartę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak w Redbullu wygląda sytuacja, bo jestem w trakcie przenoszenia numeru? Ten transfer 2GB otrzymam z automatu po doładowaniu za 50zł? Czy transmisja danych w Redbullu korzysta z roamingu krajowego, jak z zasięgiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Tak otrzymasz ;) ,Zasięg Play,Plus,T-Mobile,Orange -również internet ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radam

Uwaga: Przenosiłem się pół roku temu. Numer przenosi się do Red Bulla automatycznie do oferty "Red Bull Mobile na kartę 9 zł", a w tej ofercie za doładowanie 50 zł. dostajesz internetu 500 MB. Na początku, przed pierwszym doładowaniem zadzwoń do biura obsługi, żeby zmienili taryfę na taką gdzie jest więcej internetu. Nie można tego zrobić samemu. Zmiana odbywa się w czasie do 24 godzin (ja miałem szybciej SMS z potwierdzeniem) i dopiero wtedy jest tak jak powinno. Poza tym jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. To mój pierwszy post na tym forum i chciałbym się w nim z wami podzielić moim ostatnim spostrzeżeniem. Jeżeli napisałem nie w tym dziale, to proszę o przeniesienie go we właściwe miejsce. Posiadam smartfona z dual simem i chciałem znaleźć jakąś ofertę pre-paid, w której za małe pieniądze będę miał internet. Nie chciałem karty aero 2 ze względu na konieczność wpisywania kodu. I w ten sposób znalazłem pierwsza ofertę w Virgin mobile. Mogłem w niej korzystać albo z lekka 32 kb/s, albo z pakietów internetowych. Plusem tej oferty była roczna ważność konta oraz to że względnie z 18 zł (starter- 8 zł + doładowanie za 10 zl- ze względu na bonus 100mb) będę miał internet przez rok, a w tym 500mb szybkiego internetu. Później jednak trafiłem na ofertę która przebiła to wielokrotnie. Chodzi mi o redbull mobile ma kartę za 5 zł. Nie chciałem w niej narazie brać pod uwagę doładowań by przedłużyć ważność konta, lecz chciałem kupić starter za 5 zł i cieszyć się bonusami przez 10 dni. A tych bonusów jest bardzo wiele.

Oprócz napisanych na starterze 250 MB internetu znalazłem także jednorazowa opcje 1 GB. Do tego miałem także nielimitowany YouTube, na którym zużylem parę dodatkowych gigabajtów. Oprócz tego znalazłem jeszcze bonus na 66 min do wszystkich i 550 sms do wszystkich. Nie zapominajmy ze miałem jeszcze 5 zł na koncie za które kupiłem nielimitowane SMS na 7 dni. A tym samym mogłem cieszyć się prawie wszystkimi udogodnieniami jakie daje sieć komórkowa za 15 zł miesięcznie. Dodatkowo jak wiemy ze nie będziemy tego teraz potrzebowali to możemy w danym tygodniu nie kupować nowego starteru. Największym minusem tej oferty jest to ze aby uaktywnic wszystkie bonusy trzeba poświęcić trochę czasu, bo część z nich jest dobrze pokrywają.

Oferta w redbull mobile od Playa daje bardzo dużo możliwości także w abonamencie, czy przy stałych doładowania, dlatego zachęcam do przenoszenia numeru. Słyszałem też ze gdy ma się 30 zł na koncie w ofercie na kartę i ważne połączenia wychodzące można korzystać z nielimitowana go lte. Dziękuję tym którzy zdecydowali się przeczytać mój cały wpis. A zachęcam do rozpatrzenia taj oferty najbardziej tych którzy potrzebują internetu na wakacyjny wyjazd. Bo wydaje mi się że za 5 zł nie znajdzie się lepszej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka jest najlepsza alternatywa dla Redbull Mobile? Mam dość czekania, aż wreszcie przeniosą mi numer, wiecznie jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Mobile Viking ;-)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

2gb za doładowanie za free

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta sieć jest dostarczana przez jakiegoś innego operatora?

Doładowanie za 50zł daje mi 3 miesiące ważności i 2GB neta? Można tam przenieść numer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

To wirtualny op działający na zas. Play i T-Mobile.

Net masz ważny po doładowaniu te 2 gb miesiąc ale jak doładujesz to się przedłuża ,może max 4gb się zsumować.

Można :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kiepsko, nie pasuje mi za bardzo tak często ładować. 2GB na 3 miesiące by mi było jak znalazł... a ludzie z Play mają do mnie ceny jak do obcej sieci czy jako że korzysta z Playa to mają do mnie wtedy za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi