Skocz do zawartości
gajusz

LG G2 mini - Etui

Rekomendowane odpowiedzi

FoXx

Screeny masz na necie i stronę wcześniej...

A jak to działa nie wiem :) próbowałem symulować, i zasłaniać czujniki ale nie poszło...

o taki futerał Ci chodzi tak?

http://www.nillkin.com/uploads//2014042519521473499.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak dokładnie, znalazłem filmik na YT z nillkinem do G2 ale zakładam, że to to samo

gdzieś na jakimś anglojęzycznym forum znalazłem info, że ktoś zauważył w tej obudowie coś co mogłoby przypominać jakiś chip...

nie wiem jak działa, ale czas sobie to kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _PM_

Mam tego Nillkina. w Okienku pokazuje się miniatura ekranu blokady, bądź przesuwając palcem góra dół dodatkowo 3 zegary. W prawo-lewo mamy pogodę i odtwarzacz muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś używa takiego pokrowca i czy w ogóle polecalibyście? Miałem taki na Xperii P i raczej dobrze się sprawował, jedynym problemem było to, że słuchawki chyba do końca nie wchodziły i gdy poruszyłem za bardzo kablem to się rozłączały dlatego musiałem go zdejmować do słuchania muzyki.

Link:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FoXx

Tomek mam identyczny, idealnie pasuje...

a połączenie go z dobrą folią np. od 3mk powoduje, że telefon jest bardzo dobrze chroniony :)

mój akurat boczków nie ma mega chropowatych jak w LG L9 miałem z wypustkami, ale też się pewnie trzyma... o wiele lepiej niż telefon bez tego :) ogólnie polecam takie rozwiązanie, no i eliminuje problem włączania się memo czy aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem taki żonie. Spasowanie OK. Jak dla mnie mógłby być trochę bardziej gumowy. Trochę twardy plastik. Ale po założeniu telefon zdecydowanie lepiej leży w dłoni. Co dokładnie Cię interesuje?

Nexus7 by Tapatalk4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eNse

Właśnie interesuje mnie wykonanie etui, jak leży w dłoni, czy dobrze osłania telefon i czy go pogrubia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Simono

Mam takie coś do SGS3, co prawda już nie używam bo zakupiłem powiększoną baterię, ale jeśli chodzi o wykonanie to bardzo dobre. Pogrubia nieznacznie, bardzo dobrze telefon trzyma się z w tym etui w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre wykonanie, pogrubia nieznacznie, leży bardzo dobrze, według mnie kiepsko chroni górną i dolną krawędź.

Nexus4 by Tapatalk4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi