Skocz do zawartości
gajusz

LG G2 mini - Etui

Rekomendowane odpowiedzi

czif
    Dzis zamówiłem takie etui tak z ciekawości napisze co i jak jak dojdzie Wholesale Product Snapshot Product name is For LG G2 Mini D620 D620R D620K Stand Armor Case Silicone Protective Cover Skin Double Color

strasznie grube i ten plastik... dla mnie bezużyteczny, bo podstawka dopiero przy tablecie by się przydała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie zbyt rewolucyjny. I ta podpórka jak dla mnie zbędna. Takiej to do swojego tabletu 8" używam. Ale ta, którą pokazałeś, oddaje sens tego co pisałem. Masz normalne etui. I takie są właśnie pod każdym względem najlepsze.

namazane z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joix1

ale ja zamowilem tak z ciekawośći zobaczyc jak to wyglada live

Z drugiej strony jak sie pracuje na budowach to takie etui jest jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ok, nie krytykuję, bo to dobre etui. Napisałem wyraźnie, że ta, którą kupiłeś oddaje sens tego, co pisałem o porządnym etui. Jest całkiem w porządku. Ja tylko miałem na myśli to, że ja bym bardziej wolał taką "spokojniejszą". Ja mam gładką, znaczy... chropowatą, ale bez wzmocnień. Domyśliłem się po tej obudowie, że Twój telefon też musi ciężko pracować. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czif
    OK. W każdym razie, panie i panowie... Popatrzcie czasem na polityków światowego formatu, czy nawet sportowców uprawiających czynnie sporty, często ekstremalne. Czy widzieliście, żeby ktokolwiek z tej grupy miał (delikatnie rzecz ujmując...) genderową kaburkę przy pasku? Albo portfelik z klapką, a w niej telefon? Przenigdy!! To żenada. Zwykłe etui i folia. Wydatek, który obciążył mój budżet na całe 8 zeta!

nie trzeba iść w ślady (niekoniecznie) sławnych osób (o których wspomniałeś).

zbyt cienkie etui ma aby właściwość anty-rysowaniu się plecków telefonu. ziomkowi upadł g2 w nilkinie i ekran do wymiany za 5 stówek, niekoniecznie to wina etui, bo spadł na twarz na niezbyt płaską powierzchnię, ale to własnie czego potrzebuję, to wypukłe krawędzie etui na froncie telefonu, co znacznie zwiększa szansę, że nie pojawi się pajęczynka

etui jakie mam [wcześniej pokazałem] nie jest aż za masywne, ale też nie jest zbyt cienkie. spełnia swoje zadanie, dobry zamiennik, kiedy Spigen nie robi etui pod używany przez nas model. na spigenie tough armor również mi iphonik spadł na mordkę i był cały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AmZ

Hej,mam problem na allegro chciałbym kupić folię i "plecki" i mam problem bo mam lg g2 mini d620r czy jest jakaś róznica miedzy d620,d620r,d618 chodzi mi o obudowę,i czy mogę np. kupić plecki od d620 czy d618 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnej różnicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AmZ

Czyli mogę kupić "Plecki" od d620 tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, możesz kupić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi