Skocz do zawartości
gajusz

LG G2 mini - Etui

Rekomendowane odpowiedzi

ris

Szukam pokrowca coś co się nazywa rubber slim, czyli jak najcieńszy tylko na tył, ktoś używa, poleci jakiś model?

Druga rzecz jak się mają te folie na tył telefonu. Ktoś to używa nadaje się to?

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szukam pokrowca coś co się nazywa rubber slim, czyli jak najcieńszy tylko na tył, ktoś używa, poleci jakiś model?

Druga rzecz jak się mają te folie na tył telefonu. Ktoś to używa nadaje się to?

Jeśli chodzi o rubber case to po złych doświadczeniach z l9 II do którego coś takiego zakupiłem to BARDZO nie polecam.

Ale nillkin frosted bardzo fajnie leży i minimalnie pogrubia.

Folia jest w zestawie ale nic specjalnego, po paru tygodniach już cała porysowana. Zamówiłem sobie szkło.

Jeśli chodzi o lepki na tyłki to fajnie leżą na iphonie lub na Sonce z serii Z, już nawet na l9 II ale na pozaokrąglanym i lekko chropowatym G2 mini się zupełnie nie sprawdza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te etui z okienkiem zabierają malutko baterii , dużo baterii.Jak to działa? Polecacie - bo dla mnie takie rozwiązanie to czarna magia ,chociaż widziałem u kolegi w G2 i wygląda bardzo efektownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    petro

Mam lg g2 koloru złotego i do tego takie etui Etui S-Line Armor Gel Case do LG Optimus G2 cena 16.90 PLN nie z tego sklepu tylko z allegro, ale nie o to chodzi lecz problem w ty że po zdjęciu etui zauważyłem że po tygodniu użytkowania to etui robi rysy ba bokach tel. Dokładnie między srebrną obwódką a wyświetlaczem. Doradźcie jakieś etui np z gumy ( taki mam na BB i jest ok), które nie rysuje obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eNse

Doszedł do mnie ten Nillkin na plecki LG i mam mieszane odczucia. Ogólnie wykonanie i leżenie w dłoni na plus - tylko boczki etui są okropnie śliskie przez co jeśli nie będziemy uważać możemy upuścić urządzenie :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Witam jeszcze raz zsunąłem etui ze swojego g2m i powiem Ci wybredny jestes :D nillkin jest kilkakrotnie bardziej przyczepny niż "goły" tel. oraz coby rubbery case na moim l9ii. Także nie wiem jaki pokrowiec jest mniej ślizgi. A jakość niespotykana w tego typu produktach zrównoważy twoje mieszane uczucia na plus.

Pozdrawiam

Edytowane przez Szynku
    Nie cytujemy całego poprzedniego posta,piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem coś takiego LG G2 MINI D620 ETUI SLIM HARD CASE +2xFOLIA+RYSIK (4489352992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., bardzo fajne i zbytni nie pogrubia fona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eNse

@woofer1400

Na prawdę jedyny minus w tym etui to bardzo śliskie boczki przez co prawie mi już wyjechał z ręki. Bez niego trzyma mi się pewniej, ale bardziej zależy mi na bezpieczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na swoją nakładkę narazie nie narzekam, zobaczymy po dłuższym użytkowaniu, trzyma się elegancko i nie widać śladów palców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do mojego LG kupiłem etui z case mate . Mam też folię z tej firmy i z całego komletu jestem bardzo zadowolony:) Polecam Wam, bo to bardzo pożądna firma, robią dobrej jakości produkty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi