Skocz do zawartości
gajusz

LG G2 mini - Etui

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem zwykłe etui s-line, bo mając go na L9 byłem zadowolony. Teraz też jestem zadowolony, wolałem to od nilkina, bo zakrywa cały telefon praktycznie, a nilkin z tego co pamiętam zostawia kilka miejsc odkrytych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dans0n

Ja mam ETUI TYŁ POKROWIEC OBUDOWA LG G2 Mini D620 CLEAN (4439458335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wcześniej rozmyślałem nad jakimś z klapką, potem na taki z okienkiem...i z biegiem czasu przyznam, że nie zamieniłbym swój na któryś z nich. Po prostu ten jest bardziej praktyczny, nie muszę co chwila odkrywać klapki drugą ręką.

O samym etui powiem tyle, że jest bardzo dobrze dopasowany. Prawie za każdym razem gdy chcę go zdjąć (ciężko idzie), to zdejmuję go razem z tylną klapką:) Telefon lepiej trzyma się w dłoni niż bez pokrowca. Gdybym drugi raz kupował, kupiłbym go jeszcze raz...no może tylko w kolorze czarnym ;)

Uważam, że nie ma co zbytnio przepłacać za pokrowiec, bo jak widać za ~6zł można mieć naprawdę porządny produkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a:angel s-line a:angel such beautiful.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłem podobny, do Dans0n'a, za 15 zl. Przezroczysty typu slim. Nie mam żadnych problemów z guzikami .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znacie może jakieś ETUI ULTRA SLIM dla tego telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie może jakiś link do etui z tym okienkiem? Oczywiście żeby działały te wszystkie bajery na małe okienka? Oraz etui takie zwykłe na tył, co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joix1

Tylko guma na tył i folia na przód sparwdzone rozwiazanie na 3 telefonach nawet po kilku upadkach na krawedz w gumowym etui za duzo sie nie dzieje pozatym w etui z sztucznej skórce wszedzie osadza sie piasek a to najbardziej rysuje ekran. Jednym słowem załóz gume na instrument :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up Czyli polecasz te zwykłe tanie S-line?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joix1

Nie wiem czy s line ale gumowe ja zawsze kupuje takie i do tego folie sprawdza sie to u mnie w 100 procentach a pracuje na budowach wiec leeko nie jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dawno temat nie był odświeżany

Szkoda że do telefonu nie ma jakichś modyfikacji itd. :/ Martwy dział!

A co do tematu

Jak Wam się widzi coś takiego?

ETUI LG G2 MINI ArtCase OBUDOWA GUMA + FOLIA V828 (4479307178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Szczególnie numer 29, 49 i hmmm 40?

49 fajna Marliyn, ale nie wiem czy ok dla faceta...

Ciekawe jak jakość? W aukcji jest napisane, iż coś tam wystaje 1mm ponad wyświetlacz :DDD Ciekawe

albo coś takiego?

Etui klapka pokrowiec FLIP COVER LG G2 mini D620 (4517731306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

swoją drogą, szkoda że nie ma czegoś takiego, ale tak jak w s3 miał kumpel - że zamiast tylnego etui, ta klapka była przyczepiona do tylnej klapki (masło maślane)

Ciekawe jak z jakością, ochroną i wytrzymałością

Zaciekawił mnie kolega z tym czymś

Mix Color TPU&PC Heavy Duty armor stand case for LG G2 Mini Free Shipping 1pcs-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

Fajne by było, ale bez tej stopki

Jakoś za S-line nie przepadam, miałem w s1 i jakoś tak do dupyy to było (no bo przyciski ciężko chodziły, a tu ich nie ma)

Strasznie pogrubiło telefon

SZKŁO HARTOWANE 9H - LG G2 MINI D620 - MONTAŻ ŁÓDŹ (4498152341) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ciekawi mnie też to :offtopic:

Jeśli bardzo nie pogrubia telefonu, a przy upadku uratuje ekran to jest ok - chyba

Ciekawe jak ze smugami po (mytych albo i nie) rękach

Dobrą alternatywą w tym wypadku są folie od 3MK (chyba najlepsze) ale nie ochronią ekranu (potrzebne etui)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi