Skocz do zawartości
gajusz

LG G2 mini - Etui

Rekomendowane odpowiedzi

joix1

No wlasnie zamowilem moj kolega ma i wyglada super inny wzor ma od nich zamawial wyglada super przylega spoko nic nie odstaje pelna profeska mi przypasowal ten wzor 44 ale kazdy ma inny gust;)

Edytowane przez Robert.raziel
    poprawione słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że wielu ludzi, w tym także posiadaczy tego telefonu, upiera się na kupowanie futerałów z zapięciem magnetycznym. Tak się nudząc, przy porannej kawie w pracy... poszperałem.

Otóż, serwis Nokii odradza to rozwiązanie. Iphone wręcz odmówi naprawy, jeśli stwierdzi, że telefon był w pobliżu magnesu, itd., itp. To jest do ustalenia. Poszperałem dalej na specjalistycznych forach poświęconych telefonii, elektronice, itd. Magnesy mają wpływ negatywny na telefony. Przykładowe działania niepożądane? A choćby, opisane na naszym forum >> kliknij: post #1 w dziale dotyczącym Samsunga <<. Zamieszczono tam odpowiedź firmy w sprawie magnesów w kaburach. Tak samo Nokia nie sprzedaje i nie poleca pokrowców na magnes. Warto poczytać.

Poszperałem dalej i na różnych forach znalazłem podobne odpowiedzi. Oczywiście, magnes nie uszkadza każdego telefonu, nie w takim samym stopniu i objawy bywają różne, ale najczęściej tymi objawami są:

- telefon odblokowywał się samoczynnie,

- telefon samoczynnie wybierał połączenia,

- uszkadzał się wyświetlacz,

- w miejscu styku magnesu z telefonem powstała czarna plama na wyświetlaczu,

- zakłócenia czujnika ruchu,

- nieprawidłowe działanie GPS,

- nieprawidłowe wskazania kompasu,

- pokrowiec z magnesem wpływał na żywotność baterii.

Mnie aż nadto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joix1

Dlatego guma rullez :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja tak samo uważam. Zwykły silikonowy case, ze zwykłą folią na wyświetlaczu. Żadnych badziewi w stylu kaburek, torebek, saszetek, smyczy, z klipsami, bez klipsów, na zatrzask, na tasiemkę, czy na magnesik. Magnesik... to mam w lodówce, a tasiemkę... w gaciach się nosi. Te wszystkie dziwaczne pokrowce, czy inne "schowanka" na telefony są niepraktyczne, nieeleganckie i jak pisałem wcześniej - najczęściej szkodliwe dla telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram, silikonowy case za 5 zeta, folia i spokój. Fon zabezpieczony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłem ten Nillkin Etui Futerał LG G2 mini D620 + Folia ORYG. i okazał sie minimalnie jakby za duży, bo tel miał luz góra-dół. Włożyłem kawałek pianki co stworzyło lekki opór i teraz tel siedzi idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I widzisz? Jednym słowem kupiłeś badziewie za 22 złote, plus około 10 zł kosztów przesyłki. I jeszcze czekałeś na to kilka dni. I jak piszesz, okazało się, że futerał niedopasowany, luźny, jakąś watę wkładasz...

A ja poszedłem do pierwszego sklepiku za rogiem, takim w stylu "skupuję używane telefony, zdejmuję silmocki i ładuję baterie"... Tam kupiłem identyczny jak ten Twój case i folię. Wydałem łącznie za całość (case i folia na ekran) jakieś 7, czy 8 zł. Na miejscu wszystko dopasowałem, sprawdziłem. Telefon wygląda w tym jakby było fabrycznie zamocowane, jest idealnie dopasowane i doskonale zabezpieczony. Przy tym nie traci nic ze swoich funkcji, jest cały czas szybkodostępny. A w tych dziwnych torebkach, czy saszetkach telefon wygląda po prostu... pretensjonalnie. To taki sam kicz jak... malowanie płomieni na masce samochodu, futrzana przywieszka przy lusterku w aucie, czy słuchanie przez głośnik muzyki z telefonu na ulicy.

Mnie ciekawi jedno. Jak ci, którzy mają te swoje telefony w tych torebkach i kosmetyczkach przez nie rozmawiają? To znaczy widziałem kilka razy. Gość rozmawia, a pod brodą, spod ucha zwisa mu taka klapa jak od śmietnika. Żenua..............

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czif

a ja mam coś takiego:

jOPlhyZ.jpg

nIiC6tR.jpg

p3eE3Dm.jpg

oVfcxhz.jpg

dobra ochrona, tył ma dziurki i jest lekko chropowaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joix1