Skocz do zawartości
jpg1906

samsung galaxy note 8.0 GT-N5110 bardzo słaba bateria..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z bateria. Tableta mam od poczatku lutego, byl fabrycznie nowy, kupiony z gwarancja. Praktycznie od poczatkubyla slabiutka, ale teraz to juz przekracza wszelkie granice ... naladowany jest na 100% pogram 15 min i jest np 66%. Czy tomoze byc wada fabryczna ? Jak tablet byl nowy rozladowalam dwa razy i naladowalam na fulla tak jak sie kiedys robilo, nie wiem csy sie tak dalej robi ale zrobilam. W takim wypadku tablet jest niefunkcjonalny, nigdzie go nie wezme bo zaraz padnie :/ jestem negatywnie zaskoczona i zawiedziona - myslalam ze nowy sprzet nie robi takich niespodzianek. Prosze mi doradzic czy to w tych tabletach jes normalne czy to jest wadasprzetu, czg moja wina ? Czy macie podobne problemy ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Rozładowywanie maksymalnie baterii w tablecie nie jest wskazane. Mogło dojść przez to do jej uszkodzenia. Nowoczesne baterie nie mają efektu pamięciowego. Nowy tablet powinno się nawet naładować przed użyciem. Druga sprawa że współczesne baterie dopiero po kilku ładowaniach osiągają nominalną pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi