Skocz do zawartości
Gre

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

bronek

Czy folia którą dostaliśmy od ery (nie ta standardowa z listkiem na ekranie) tylko w zestawie jest elektrostatyczna? Próbował ktoś może ją zdejmować, czyścić i zakładać z powrotem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ta folie, ktora ERA dodaje do G1 zdejmowalem juz kilka razy :) Mylem ja pod woda, mylem plynem do naczyn, ale poki co nie daje rady, caly czas mam wloski, ktore przykleily sie do niej, gdy lezala sobie na kocu :D Da rade z nimi przezyc, wiec poki co nie kupuje nowej. Ale spokojnie mozna ja odkleic i przykleic ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bronek

Próbowałem suszenia tego na kilkanaście sposobów i albo zawsze były włoski lub ślad po wyschniętej wodzie :/ po naklejeniu mam tyle bąbelków powietrza że nawet małej syrence by się w głowie zakręciło, mam tylko nadzieję że nie dostało się tam coś co mogło by mi porysować ekran. Co fakt to fakt da rade przeżyć ale nie polecam odklejania teraz zastanawiam się nad kupnem nowej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam czyszczenie folii elektrostatycznych za pomocą.. taśmy klejącej - folie przyklejamy do taśmy i odrywamy - folia jak nowa. Tak jest z resztą w "instrukcji" od folii firmy brando.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bronek

I ten sposób działa w 100% !! Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domelu

Do posiadaczy folii Brando - ktora polecacie do G1, matowa Protector Plus, czy gladka Protector UltraClear? Oryginalnej od G1 chyba blizej do tej drugiej

http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_h ... x?i=179894 a moze lepiej kupic folie od htc? Ja swoja zniszczylem w jednym miejscu po myciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus

Tak do gladkiej:) ja kupilem ta gladka :) ale zaloze w razie czeg o jak z ta od ery bedzie tragicznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś pisał, że ta od Ery co jest dodatkowa w pudełku świetnie się sprawuje. Jest bardzie śliska niż oryginalna, dzięki czemu paluszek smoovley chodzi a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus
    :) jak narazie nie narzekam:) i nie mam porownania co do innych firm. Jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domelu

@Alus: Brando jest dobrze dopasowana do ekranu g1?

btw. jesli ktos ma porownanie folii od HTC (z pudelka) vs Brando (gladka ultraclear) to tez niech da znac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi