Skocz do zawartości
AiB

Aparat Galaxy S5, a marna jakość zdjęć?

Rekomendowane odpowiedzi

AiB

Jeden z kolegów zarzucil mi generalnie ze sie czepiam i ze wg niego jest ok wiec wrzucam wycinki tych zdjec na pelnej klatce, moze tak bedzie latwiej zrozumiec o co mi chodzi.

https://www.dropbox.com/sc/q0lwgnvqmkvm1l4/AADa8NRBmKyl4F9tlJ9iiCTLa

---------- Post dołączono o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

faktycznie zdjęcia tragedia, tu zamieszczam moje z wczoraj, w pomieszczeniu z bliska, bez lampy, ustawienia auto.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...521_185351.jpg

no widzisz, dzięki takim osobom jak Ty odzyskuje wiare, że jednak i moj aparat po powrocie z serwisu zacznie robic dobre zdjecia, bo jak pisalam, przymknelabym oko na te na polu bo nigdy nie oglada sie ich na pelnym powiekszeniu a po zmniejszeniu wygladaja niezle ale te w pomieszczeniu sa po porstu do bani i tak samo są kiepskie jak robi sie zdjecia w pochmurny dzien wiec moze u nas jest jakas wada czujnika swiatla albo kij wie czego. No nic dowiem sie jak wroca z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na moje oko laika porównując moje zdjęcie z Twoim w pomieszczeniu to jest przepaść w jakości.

Daliśmy tyle kasy że możemy mieć wymagania co do jakości i oddawać na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haha

Hej mogłyby ktoś rzucić okiem na jakość tych fotek . Bo mnie one tez nie przekonują . Proszę o opinie czy ich jakość jest taka jak przystało na S5

https://www.dropbox.com/s/lpjcbbykzxj1wzi/2014-05-22%2018.07.53.jpg - dziś w dzień

https://www.dropbox.com/s/m93uux0xltzd9qc/2014-05-22%2019.11.24.jpg - pomieszczenie

https://www.dropbox.com/s/05oc41ngvcumk8m/2014-05-22%2019.11.04.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AiB

Jakby moj telefon takie robil to bylabym w siodmym niebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haha

dzięki. Ale co muszę powiedzieć s2 robi dużo lepsze zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wyszedłem sobie na spacer z zakupionym w piątek Galaxy S5 w MediaMarkt Poznań za kwotę 2499zł. by zrobić kilka fotek które miały być tak rewelacyjne i !!

Zrobiłem 1 zdjęcie i okazało się że ostrość jest fatalna to zrobiłem kolejne samochodu na parkingu ostrość nadal jak z telefonu z matrycą 5mpx jeszcze poruszone.

Wykonywałem jeszcze kolejne foty przez 30min i żadna nie była nawet dobra chyba że te robione z lampą z odległości 1m.

Wymieniłem telefon natychmiast w MediaMarkt na nowy egzemplarz bo uprzedzono mnie że mam do tego prawo w ciągu 2 tygodni od momentu zakupu .

Przechodząc się po galerii pstrykałem fotki córce i wychodziły tak fatalne że głowa boli S4 w porównaniu fotek to była lustrzanka .

Galaxy S5 ma wadliwe aparaty w telefonach problem występuje w autofocusie źle ustawia ostrość fotek a nawet pstryka je nie ustawiwszy ostrości w ogóle .

Gotówka została zwrócona więc mam problem z głowy ale Galaxy s 5-iątką się zawiodłem i raczej go już nie polecę nikomu.

Dajcie znać czy macie podobne problemy jak tak to zwracajcie je jak najszybciej jeśli macie taką możliwość bo sam sprzedawca powiedział że widocznie trafiła się trefna partia.

Wstawił bym fotki ale nie mogę sobie z tym poradzić jeśli ktoś chce niech da emaila to wyślę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam chyba ten sam problem. Mój czasem w ogóle nie łapie ostrości. Nawet jak złapie to i tak jakieś takie lipne te zdjęcia.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem że to ja coś źle pstrykam ale okazało się że problem tkwi w obiektywie więc kasa wróciła do kieszeni i mam spokój .

Cieszę się że tak łatwo można było załatwić zwrot myślę że jeśli jest to wada fabryczna to nawet operatorzy powinni wymieniać telefony na nowe bez wady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba jutro sam oddam na gwarancję. Akurat mam jeszcze iphona to bez telefonu nie zostanę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi