Skocz do zawartości
AiB

Aparat Galaxy S5, a marna jakość zdjęć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zauwazylem ze w przypadku gdy przytrzymamy na ekranie telefonu wybrany pkt a nastepnie zrobimy zdjecie to wyjdzie ono poprawnie, natomiast jesli chcemy syzbko wyjac telefon i zrobic zdjecie to w przypadku S5 nie jest to mozliwe. Obraz jest mocno rozpazasny, rozmyty, do momentu kiedy nie odkrylem opisanej wyzje opcji potrzebowalem zrobil 5-7x zdjecie tego samego produktu nim otryzmalem wyrazisty obraz. Pytanie czy to kwestia wady fabrycznej telefonu (uklad scalony aparatu jest niewlasciwie przylutowany do podzespolu plyty glownej) czy tez to bardziej problem oprogramowania dostępnego na ten model telefon. Kiedyś w Internecie znalazłem wpis który mówił o tym, ze spora część telefonów S5 miala wade fabryczna polegajaca na zle przylutowanym module aparatu do plyty glownej telefonu co jest konsekwencją tego typu objawow.

Przywrocenie telefonu do ustawine domyslinych nic nie zmienilo, takze root moim zdaniem tez nic w temacie nie wniesie. spotkaliscie sie z tym, badz ktos moze potwierdzic ze przelutowanie ukladu aparatu na plycie glownej omawianego telefonu jest skuteczne i rozwiazuje docelowo problem?

Poprzednio posiadałem iphone4s wyjąłem go z kieszeni odrazu mogłem zrobić zdjęcie które było dobrej jakości, tak samo odrazu nakręcić film teraz niemam takiej możliwości bo nim się wszystko odświeży to już po ptokach:(

Edytowane przez Rafał WROCLAW
    iphone4s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi