Skocz do zawartości
Zdzisławbr

Gravity-Box na stock rom. Działa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zacząłem trochę modyfikować swoją XPERIE. Zrobiłem rota, pozbyłem się części aplikacji. Zainstalowałem Xpose Framework, a teraz chciałbym zainstalować Gravity-Box. Głównie dla tego iż chciałbym mieć w pasku procentową ilość baterii, oraz szybką regulacj Na stronie projektu piszą że nie bardzo dział on z różnymi nakładkami producentów, a jak wiadomo nasza XPERIA ma nakładkę od Sony. Ja posiadam stock rom 11.3.A.2.23 i prosiłbym o informacje czy ktoś używa Gravity-Boxa. Ponieważ boję się zainstalować, aby nie popsuć systemu.

Czyli moje pytanie brzmi - używa ktoś, działa to na naszej XPERI z nakładką od Sony, czy też są jakieś problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

Gravity box na stocka działa bezproblemowo, nie masz czego się bać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuje za informacje, zainstalowałem i faktycznie chodzi super. Oczywiście wybrałem wersję najnowszą i na JB. Ale mam też i nowe pytanie. Oglądałem poradniki na Youtube co do ustawień Gravity-Boxa i w tych poradnikach było tych ustawień więcej niż ja mam. Tylko że one były robione na Androidzie KitKat. Dlatego chciałbym się zapytać czy mam dlatego miej opcji bo mam JelyBin, czy też w tych poradnikach była inna wersja Gravity-Boxa np. starsza z większą ilością opcji. Poza tym czy szanowni forumowi koledzy, mogli by mi polecić jakieś inne ciekawe moduły do Xposed Framework. Jest ich tam trochę do ściągnięcia i nawet niektóre są specjalnie do XPERI, ale nie chcę ściągać i instalować, aby czegoś nie popsuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za odpowiedź. Trochę się na tym Gravity-Boxie zawiodłem w porównaniu do tych wersji na KitKat z których filmiki oglądałem na Youtube moja wersja jest dość uboga w funkcje. Dziękuje za linka znalazłem parę ciekawych modułów. I znowu mam pytanie bardzo ciekawi mię moduł GEM Xperia Xposed: Launcher, Lockscreen & SystemUI Mods z tego co widzę ma on o wiele więcej funkcji od Gravity-Boxa, trochę pogrzebałem w internecie i nigdzie nie mogę znaleźć czy działa on z naszą Xperią E, poza tym czy może pracować z Gravity-Boxem bo jak widzę oba moduły robią podobne, a nieraz i te same rzeczy, czy się nie "pogryzą" Używa może go ktoś ? Jestem tak ostrożny w doborze modułów ponieważ w wypadku zablokowania systemu czeka mnie jego ponowna instalacja. Wiem że można to ominąć ponieważ framework na pliczek recovery go wyłączający, ale ja niestety nie mam recovery zainstalowanego w telefonie gdyż mam zablokowany bootloader.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

Wszystkie tego typu programy ingerują w pliki systemowe. Jeżeli używałbyś i tego i tego to w jakiś funkcjach mogłyby się pogryźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi