Skocz do zawartości
siubul221991

Xperia Pro

Rekomendowane odpowiedzi

xperiaproseproduct2.png

Uploaded with ImageShack.us

sonyericssonxperiapro.png

xperiaproseproduct4.png

Sony Ericsson Xperia Pro :

specyfikacje Xperia™ pro | telefon z klawiaturą Android — Sony Ericsson

Specyfikacja Sony Ericssona Xperii pro:

GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900 MHz), HSPA/WCDMA (900/2100 MHz);

procesor Snapdragon 1 GHz z GPU Adreno 205;

3,7-calowy ekran TFT o rozdzielczości FWVGA;

Android 2.3 (Gingerbread) wraz z nową wersją systemowej nakładki UXP;

wysuwana klawiatura QWERTY

aparat 8 Mpix z autofokusem, matrycą Exmor R;

nagrywanie materiału wideo w jakości 720p (30kl/s);

Wi-Fi 802.11 n/b/g;

A-GPS;

Bluetooth 2.1;

port microUSB;

port HDMI typu D;

wyjscie 3,5 mm mini-jack;

żyroskop;

akcelerometr;

czujnik zbliżeniowy;

czujnik światła;

cyfrowy kompas;

bateria o pojemności 1500 mAh.

Nowa Xperia będzie dostępna na rynku w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym i srebrnym (na zdjęciu widać też niebieski więc takowy też powinien być w sprzedaży !!). Według zapowiedzi producenta pro pojawi się na sklepowych półkach pod koniec drugiego kwartału br. Szczegóły dotyczące omawianego modelu można odnaleźć na oficjalnej stronie Sony Ericsson Xperia pro.

Co myślicie o tym telefonie ?

Mnie osobiście on MEGA zachwycił mimo ze już na 99% byłem pewny zakupu HTC DHD to jednak poczekam do czerwca na Pro'sa :) . Bardzo ladny design , dobre "bebechy" , zarąbisty jak na komórkę aparat (mam lustrzankę ale nie zawsze jest możliwość by mieć ją przy sobie) , do tego a:D więc będzie ciekawie , szkoda że na razie tak mało o nim słychać i widać ...

Edytowane przez siubul22
    zmiana zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    h4ck3r

Musze powiedzieć jestem miło zaskoczony, bardzo fajnie sie zapowiada! Jestem fanem QWERTY ;) I tutaj mamy na dodatek androidka ;) No czekamy na premiere ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon z tego co pokazują filmiki na YT i da się wyczytać w necie to idealny jak dla mnie , bo teraz chcę porządny android z dotykiem (a qwerty to super dodatek :) ) do tego procesor bardzo dobry , aparat ( mimo że mam lustrzankę to przyda się porządny aparat , a z doświadczenia wiem że SE robi telefony z aparatem bijącym na głowę nokie :)) do tego wyświetlacz z Bravia Engine jak dla mnie poezja ;)) .

Szkoda tylko że już prawie zamówiłem DHD i nadal jestem mega rozdarty , z jednej strony HTC - marka dla mnie nowa i chęć jej poznania , a z drugiej strony SE - miałem kilka i na ani jednym się nie zawiodłem i czuję że teraz też tak by było :) ehhh niech ten czerwiec już będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz co , masz rację ale tak jest z każdym sprzętem który jest nowy a jest naprawdę wysokiej klasy , w marcu 2009 za nokię 5800 zapłaciłem 1300 a teraz nie jest warta 300 zł mimo że jest w zaje..świetnym stanie na ful komplecie ... tak to już jest , świat nas przyzwyczaja że za wygody i przyjemności trzeba płacić ... jesli będzie w granicy ok 1600 biorę odrazu jeśli będzie droższa to raczej kupię DHD bo czekam na nowy telefon juz od marca ;p a do czerwca jeszcze trochę ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niziu

No niestety, wykosztować sie teraz na taki telefon to pewnie za dwa lata po jej sprzedaży będziemy sporo na minusie.. ale najbardziej ciągnęło by mnie do niego qwerty, gdyż bardzo dużo piszę. Niestety funduszem dużym nie dysponuję i pewnie wyjdzie mi z tego x8 :( ale gdyby tak zrobili x8 z qwerty... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No niestety, wykosztować sie teraz na taki telefon to pewnie za dwa lata po jej sprzedaży będziemy sporo na minusie.. ale najbardziej ciągnęło by mnie do niego qwerty, gdyż bardzo dużo piszę. Niestety funduszem dużym nie dysponuję i pewnie wyjdzie mi z tego x8 :( ale gdyby tak zrobili x8 z qwerty... ;)

hehe wiesz co ja też z funduszem dobrze nie stoję ale zawsze wcześniej planuję wymianę telefonu :)) i jako że jestem maturzystą kupno telefonu zaplanowałem po maturze , a pieniądze składam od stycznia , za moją 5800 dostanę max 300 jeśli mi się uda dobrze sprzedać !

Troszkę trzeba będzie popracować jeszcze ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

,,ale gdyby tak zrobili x8 z qwerty..."

W planach SE jest x10 mini pro 2, ekran 3" i procesor 800 mhz. Tylko jak na razie ani słowa o terminie realizacji czy cenie.

Niestety SE po premierze mają niezłe ceny (nawet se x10 mini pro długo utrzymywała się powyżej 1000 zł).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    h4ck3r

Ja musze powiedzieć, że SE mnie zaskakuje, wypuszcza na rynek coraz więcej fajnych telefoników! Sam posiadam XPERIE PLAY i jestem bardzo zadowolony! Sony Ericssonie oby tak dalej!!!

Edytowane przez h4ck3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

ciekawe jakie to będzie grube;> i w jakiej kwocie będzie oscylować cena;]

już wiem. Będzie troszkę grubszy od N8 i zarazem troch cieńszy niż Milestone i zarazem taki sam jak Neo;)

Edytowane przez erwin149r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi