Skocz do zawartości
siubul221991

Xperia Pro

Rekomendowane odpowiedzi

I co to w zasadzie znaczy, że nie ma dedykowanego gpu? Gry mogą źle działać?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

No wlasnie? Co to znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytajcie użytkowników spicy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prędzej i5800

Swypnięte z Blade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie za bardzo się w tej sprawie orientuję ale wydaje mi się że będzie dużo słabsza jakość gier , będą pewnie przycinać albo ni3 chodzić w ogóle ...

Ja odpadłem z czekania na Xperię pro i dziś ma być u mnie DHD :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Wielkiej Brytanii ruszyła przedsprzedaż xperii pro! cena 350 funtów, co zastanawiające, xperia neo w tym samym sklepie kosztuje 370 funtów więc obawiam się, że mogą spełnić się obawy związane z brakiem dedykowanego GPU :(

czekamy na polską cenę ;)

Sony Ericsson OFFICIAL E-SHOP: Sony Ericsson Xperia™ pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi w sumie brak GPU nie przeszkadza, nie gram za duzo na telefonie. Jak narazie prezentuje sie obiecująco, gdy wyjdzie i spadnie lekko z ceny planuje sprzedac swoja x10 i zaopatrzyc sie w xperie pro, mam nadzieje ze dlugo nie bede musial czekac ;D a pytanko, w specyfikacjach nie znalazlem informacji dotyczącej Multi Toucha... czy pro będzie go posiadało? Mam nadzieje ze tak i bedzie sprawniejszy niz w x10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W specyfikacji widnieje GPU Adreno 205

Swypnięte Bladym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem nowy. Szukałem na szybko jakiegoś forum na którym będę mógł zadać kilka pytań. Nie mogę znaleźć innego (otwartego) wątku o tym modelu telefonu więc najpierw dodam tutaj swoją opinię a później zadam pytanie na które bardzo proszę odpowiedzieć.

Xperia X10 mini Pro:

Jestem posiadaczem od 3 dni. Dość szybko ogarniam opcje i możliwości telefonu lecz do niektórych nie potrafię się dostać.

Telefon jest mały (jak niektórzy sądzą przeznaczony dla kobiet). Mnie odpowiada ten rozmiar; mieści się w kieszeni itp. Ekran nie straszy, wszystko dobrze widać , nie jest za małe jak może się wydawać. Gry chodzą płynnie, nie zacinają się (może troszkę [niektóre]). Klawiatura QWERTY to duży plus tego telefonu. Jest mniejsza co pozwala na łatwiejsze i szybsze pisanie (dla mniejszych palców), są przerwy między klawiszami przez co trudno się pomylić podczas pisania.

Jak na pierwsze dni jestem zadowolony z telefonu i polecam jak najbardziej młodszym osobom.

Teraz pytanie! PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ:

1.Telefon mam na abonament i nie wiem jak sprawdzić ogólny (zsumowany) czas połączeń. Ściągałem różnego typu aplikacje (różne dialery) i nie mogłem po prostu kliknąć , zobaczyć czasu i wyjść. Widziałem tylko osobny czas danego połączenia. Czy jest gdzieś ukryta taka opcja w telefonie bądź inna aplikacja która pozwoli mi na sprawdzenie czasu połączeń gdyż mam 100 minut i nie chcę tego przekroczyć.

2.Jeśli mam włączone Wi-Fi to mogę surfować po necie i robić cokolowiek (facebook, gg, skype) bez żadnych opłat? Do tej pory tak robiłem i mam nadzieję że nie dostanę rachunku 1000zł.

Pozdrawiam.

Krzysztof.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi