Skocz do zawartości
siubul221991

Xperia Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@siubul22: pierwsze zdjęcie, które znajduje się w tym temacie to nie jest Xperia Pro, tylko Xperia Neo - wypadało by poprawić. Po drugie: wcale nie byłbym taki pewien, że "SE robi telefony z aparatem bijącym na głowę nokie" - zwróć uwagę na model N8 i pokrewne.

Co do samej Xperii Pro w internecie krążą informacje, że ten smartfon ma nie posiadać dedykowanego procesora graficznego... Oby to nie była prawda :facepalm1:

Edytowane przez maximilianus.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam,nie ma takiego aparatu w smartphonie który by dorównał Nokii N8(przynajmniej dla mnie :) )

@maximilianus.pl: Chyba Pro a nie Arc :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie ma takiego aparatu w smartphonie który by dorównał Nokii N8(przynajmniej dla mnie :)

i nie tylko dla Ciebie - to jest branżowa opinia.

Jeżeli chodzi o Xperię to faktycznie przejęzyczyłem się - chodziło o Pro, już poprawiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ok zgadzam się z Wami że N8 ma Najlepszy aparat a co poza tym ? Symbiana który jest już przestarzały , mam telefony z symbianem od dobrych kilku lat i mimo że to dobre telefony to stwierdzam że zbyt mało wydajne , a N8 to wg.mnie wyjątkowo nieudany telefon pod względem niedopracowania i awaryjności , kumpel kupił N8 zaraz po premierze i gdy wyszedł z nią na pole to po prostu na mrozie mu się wyłączała , później świrował dotyk itd po 7 wymianach dopiero uznali prośbę o nowy telefon od razu sprzedał i dołożył do DHD , mój brat kupił sobie też N8 to nie dość że miał kłopoty z przegrzewającą baterią (wina układu na płycie głównej) to wyświetlacz tracił kolory i wyświetlał różnego rodzaju plamki , gdy zanosiłem jego telefon do Salonu Nokia Care to Pani na wejściu do mnie "niech Pan powie że nie przychodzi Pan z uszkodzoną n8" ... o czymś to świadczy a na dodatek mój znajomy który jest serwisantem właśnie w Nokia Care stwierdził że nokia od kilku dobrych lat nie zrobiła tak badziewnego pod względem wykonaniu telefonu , na moje pytanie "co wybrać N8 czy Xperię Arc" powiedział " wszystko byle nie to ustrojstwo od nokii" więc o czymś to świadczy a nie wiem jak Wy ale ja przed kupnem telefonu sprawdzam czy telefon ma jakieś bolączki, wady seryjne itp.

BTW. wkurza mnie to milczenie o Xperi Pro ... jedyne co wychodzi w necie to tylko strony mówiące o tym że w 2 kwartale zobaczymy ten telefonik ... Szkoda że nie ma nawet zagranicznych egzemplarzy na allegro bo już mi się nie chce czekać i chyba pozostanie "zadowolić się" arcem ;D

Ed. Zobaczcie co znalazłem u Czeskich "przyjaciół" :)http://www.alza.cz/EN/sony-ericsson-xperia-pro-mk16i-silver-d235180.htm w tej samej cenie czarny , czerwony trochę droższy , jeśli dobrze zrozumieć stronę przetłumaczoną przez google to można go zakupić od 24 maja ,

tu jednak pisze że od 20 czerwca (kolor czarny , tydzień później będą dostępne czerwony i biały/srebrny ) http://translate.google.pl/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.mobilomanie.cz%2F%3FMode%3DSti%26StiId%3D35128&sl=cs&tl=pl&hl=&ie=UTF-8

u niemców jeszcze nawet nie wolno zamówić "pre-order" , z cały szacunkiem ale 500 euraków to zdecydowanie za dużo ... ;( http://www.handyschotte.com/handy/sony-ericsson/xperia-pro-red-rot-ohne-branding.htm?caid=5

W UK ruszyła przedsprzedaż 349 Funtów to ok 1600 przy zlym kursie ;) więc cena super ;) nie porównywalna do 500 Euro ;)http://www.se-store.co.uk/go/handset/xperia-pro/sony-ericsson-xperia-pro?NAVID=FED6334A%2D3005%2D8DAD%2D196C24245849FEBF , krąży plotka że Xperia Pro ma być dostepna w PL 1 czerwca a Neo 1 Sierpnia lub w ostatnim tygodniu Lipca .

Kolega który pisal o procesorze graficznym niestety Pro nie będzie miał http://playlublin.x25.pl/index.php/sony-ericsson-xperia-pro-and-neo-hitting-pre-sale/ choć sami nie wiedzą więc na razie nie ma co polemizować na ten temat http://forum.fanklub.se/nowosci-przecieki-plotki/sony-ericsson-xperia-pro-oficjalnie/25/?wap2

Sorki za tyle linków ale ten kto jest zainteresowany tym telefonem tak jak ja to pewnie mi wybaczy ;)) gorzej z Moderacją :D

Edytowane przez siubul22
    znalezienie ciekawych wątków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chwilka, przecież nikt tu się nie podniecał Nokią całościowo ani nie wychwalał Symbiana nad Androida, więc nie wiem dlaczego się tak o tej Nokii rozpisałeś...? Mowa była tylko o wyższości Nokii w kwestii aparatu fot. i o niczym innym ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Chwilka, przecież nikt tu się nie podniecał Nokią całościowo ani nie wychwalał Symbiana nad Androida, więc nie wiem dlaczego się tak o tej Nokii rozpisałeś...? Mowa była tylko o wyższości Nokii w kwestii aparatu fot. i o niczym innym ao.o

wiesz co widzę że sie robi zbędna napinka ... ja tylko napisałem że n8 ma dobry aparat i tylko to bo według mnie jest to strasznie nieudany telefon i tyle , a poza tym to że piszę dużo to nie uważam za problem , nie chcesz nie czytaj ;)

Poza tym każdy ma prawdo do swojego zdania i nadal Twierdzę że Se robi lepsze Telefony pod względem aparatów niż Nokia , to moje zdanie i szanuje że Macie inne :) .

Edytowane przez siubul22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

sory że post pod postem ale juz zbyt wiele razy tamten edytowałem ;)

przechwytywanienh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zrobione przed chwilką po kliknięciu zakładki "kup teraz" na oficjalnej stronie SE :)

[email protected]

no niestety sami zobaczcie co mi odpowiedzieli ludzie ze sklepu SE z Wa-wy

przechwytywanietkxi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez siubul22
    "nowe fakty'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiesz co widzę że sie robi zbędna napinka ...

siubul22 ja się nie napinam, tylko chciałem wyjaśnić, że nie wychwalam Nokii bo mi do tego bardzo daleko ;)

Co do poprzedniego postu: nie ma co sugerować się 'dostępnością' danego modelu na stronie SE, ponieważ SE a oficjalny sklep SE to nie to samo - te serwisy prowadzą dwie odrębne firmy, tzn. sklep SE nie należy do SE tylko do firmy Net Sport Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą telefonów marki SE :) Także jakakolwiek opcja 'kup' na stronie SE nie oznacza, że dany model znajduje się obecnie w ofercie oficjalnego sklepu SE w Polsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siubul22 ja się nie napinam, tylko chciałem wyjaśnić, że nie wychwalam Nokii bo mi do tego bardzo daleko ;)

Co do poprzedniego postu: nie ma co sugerować się 'dostępnością' danego modelu na stronie SE, ponieważ SE a oficjalny sklep SE to nie to samo - te serwisy prowadzą dwie odrębne firmy, tzn. sklep SE nie należy do SE tylko do firmy Net Sport Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą telefonów marki SE :) Także jakakolwiek opcja 'kup' na stronie SE nie oznacza, że dany model znajduje się obecnie w ofercie oficjalnego sklepu SE w Polsce ;)

kurde nie wiedziałem że to dwie odrębne firmy , już szczerze mówiąc mam dość czekania na ten telefon kurde od lutego o nim wiadomo 3 miesiące ponad i nic , chyba połakomię się teraz na arca a najwyżej potem zmienię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

za*******e sie telefonik zapowiada. Mialem na oku Xperie Mini Pro ale poczekam na Xperie Pro. za******y wyglad ma. Hehe a od Xperii Neo rozni sie chyba tylko qwerty ;) Musze go miec :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi