Skocz do zawartości
szogunanf

Wersja telefonu w rodzimym kraju...

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Myślicie, że dostaniemy model i9100 z tymi wszystkimi frykasami czy coś okrojonego? A może w ogóle dostaniemy model z Tegrą 2? Szczerze mi się nie widzi kupowanie tego modelu z Tegrą2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kibab

Nie wiem ile ma być modeli, ale jeżeli tylko 2 typy SAmoled+Exynos albo SLCD-Tegra2 i do PL miałaby trafić ta okrojona wersja względem wyświetlacza i procka, to nie wiem ile osób by się zdecydowało na zakup (nie licząc tych 'nieświadomych')...

Jezeli nie będzie SAmoleda to nawet bym sie nie zdecydowal na zakup za kilka dobrych stówek mniej...

Za Tegra tez nie przepadam, nie posiada SIMD/NEON'a, 'starsza' technologia, wolniejszy zegar, ...

Wcześniej miałem zamówionego LG2X, zmieniłem na SGS2 głównie ze względu na procek (z SIMD), ale teraz nie wiadomo co będzie. W EURO na początku jak się pojawil SGS2 - premiera w kwietniu, to był procek 1200MHz(exyos?), a po kilku dniach zmienili na 1000MHz(tegra?) - "premiera w maju".

Aż tylko czekać na 'zmiane wyświtlacza'... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o okrojoną wersję czyli I9003 to trafi ona na rynek azjatycki.

Do Europy trafi model z SAOMLED +, 1,2GH I9100 i przewidywana premiera jest na maj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom5

Już w innym wątku pisaliśmy, że Euro coś "kombinuje", w sumie kilkanaście dni przed rozpoczęciem sprzedaży mogliby już wiedzieć jaki model będą sprzedawać. 1000 MHz może wskazywać na Tegrę, z drugiej strony oznaczenie modelu 9100 (być może nieświadome) wskazuje wyraźnie na Exynos + SAMOLED Plus.

Poza tym Euro coś kiepsko się stara o towar - Xperia Arc już w sprzedaży dostępna w Polsce jest, a u nich cały czas trwa przedsprzedaż...

Od jutra rusza sprzedaż w www.phones4u.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo było z HTC Desire HD, zrobili przedsprzedaż i długo trzeba było czekać na ten telefon u nich.

Osobiście czekałem czekałem i w końcu kupiłem go w Play, nie dość że szybciej to jeszcze taniej, i od tego czasu omijam ich sklep.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce będzie oczywiście Exynos 1,2 GHz z Super Amoled +

Wersja z Tegrą to i9103 a nie i9003

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIe będzie tylko tych dwóch wersji. Będą jeszcze wersje okrojone tylko np z płatności zbliżeniowych i takich tam pierdołowatych dla polskich realiów żeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stigo

Czyli 100% pewności jest że np w Erze jak sprzedają SGS II to z Exynosem i SAMOLED + ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przynajmniej pierwsza partia, której już nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ssebal

Będzie kolejna i tez z 1,2GHz... Kolega pracuje w komputronik i mówił ze już maja mieć za kilka dni kolejne sztuki ale teraz wiecej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi