Skocz do zawartości
grappa01

Nie wykorzystana pamięć wewnętrzna telefonu - 1Gb

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

posiadam Desire X z androidem w wersji 4.1.1 i od pewnego czasu wyskakuje mi komunikat ze pamięć wewnętrzna jest prawie pełna, wszystkie aplikacje przeniosłem na kartę Sd a komunikat po 2-3 dniach znów zaczął komunikat się pojawiać. Jako ciekawostke zauważyłem że pamięć wewnętrzna jest składa się z 2-ch części:

- pamięc aplikacji wypełniona w 95%

- pamięć wewnętrzna 1gb prawie pusta i niewykorzystywana

Co mogę sprawdzić by mój telefon wykorzystał właśnie tą pamięć wewnętrzną 1gb ? Czy da się ją jakoś połączyć ?

jako dowód załączyłem screeny

post-191133-14255747466922_thumb.png

post-191133-14255747500515_thumb.png

post-191133-14255747500738_thumb.png

Edytowane przez grappa01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od lat nie cierpie tego głupiego podziału w telefonach,na pc tego nie ma wiec to ułomnosc mobilnych systemów,robiac root mozesz sie pobawic tymi pamieciami tylko nie wiem na ile to mozna pozmieniac

---------- Post dołączono o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Tzn windows na pc tez rezerwoje jakis fragment dysku dla dzialania systemu oraz zostawia troche miejsca wolnego poza partycjami lecz to proporcjonalnie mniej a reszta dysku jest dla nas np na c progr files mozesz sobie zdjecia wrzucac a apki instalowac na d,mobilne systemy zawsze izoluja jakies miejsce tylko na apki i tylko tam instaluja nie wiem kto to wymyslił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

...od pewnego czasu wyskakuje mi komunikat ze pamięć wewnętrzna jest prawie pełna, wszystkie aplikacje przeniosłem na kartę Sd a komunikat po 2-3 dniach znów zaczął komunikat się ...

jako dowód załączyłem screeny

Używasz google drive? On rezerwuje też jakąś część pamięci, 25MB można mu ustawić najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi