Skocz do zawartości
robbee

Problem z nagrywaniem rozmów telefonicznych

Rekomendowane odpowiedzi

robbee

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć czy jest jakiś program do nagrywania rozmów w android 2.1 (samsung i5700), czytałem posty ale wszyscy którzy testowali programiki pisali że nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Total Recall na to pozwala, ale jest bodajże płatna. Działała na moim X10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć czy jest jakiś program do nagrywania rozmów w android 2.1 (samsung i5700), czytałem posty ale wszyscy którzy testowali programiki pisali że nie działają.

Z tego co wiem, na I5700 nie da się nagrywać rozmów, tylko część telefonów z Androidem to umożliwia, a jakość nagrywania nie jest rewelacyjna (w porównaniu do Symbiana i WM)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Jakość nagrywania jest bdb jeśli mamy zmodowany kernel, który obsługuje nagrywanie (takie coś jest np na Desire i HD2).

W innym przypadku nagrywa dobrze tylko to co my mówimy, a rozmówcy praktycznie nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakość nagrywania jest bdb jeśli mamy zmodowany kernel, który obsługuje nagrywanie (takie coś jest np na Desire i HD2).

W innym przypadku nagrywa dobrze tylko to co my mówimy, a rozmówcy praktycznie nie słychać.

Jakość "bdb" no wiesz ja bym ja ocenił na 4, bo jak mam ocenić takie nagrywanie które zaczyna się zanim ktoś odbierze i jakość samego nagrania wyraźnie odbiega od tego co jest w Symbianie (testowałem na N95 i E51) czy Windows Mobile (testowałem na I8000).

Ja tam mam porównanie i powiem, słychać co kto mówi, nie jest z tym problem, ale jakość jest max na 4, a nie na 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi