Skocz do zawartości
Hubal

[ROM][KERNEL][Xperia J] Seraphic Season 3 with Seraphic Kernel [4.1.2][Released]

Rekomendowane odpowiedzi

Hubal

Na XDA pojawił się ten ROM: Seraphic Season 3 with Seraphic Kernel [4.1.2][Released]

[ROM][KERNEL][Xperia J] Seraphic Season 3 with Seraphic Kernel [4.1.2][Released] - xda-developers

Ktoś go już wgrywał? Jak tak to jakie wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam go już od dawna, bardzo fajny rom.

Wrażenia:

-Ładny, podoba mi się zmiana na białą kolorystykę i zmiana kolorów aplikacji razem z kolorem tła

-Podkręcone gpu i opcja podkręcenia procesora do 1.8 ghz są bardzo fajne, lecz nie ma wielkiej róznicy miedzy 1.0 a 1.8 w normalnym użytkowaniu - tak i tak rom jest płynny

-Stock rom, a więc głupi limit dzwięku, który za każdym razem trzeba omijać przy słuchaniu muzyki włączając odpowiednią apkę

-Mimo małej ilości wolnego ramu (60-100)wszystko działa płynnie - klawiatura swiftkey pojawia się w pół sekundy w odróznieniu na cm10 gdzie czasami musiałem czekać kilka sekund i działa także płynniej niż na cm10.

Jak dla mnie jeden z lepszych romów

-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubal

Powiem szczerze - raz go zainstalowałem około dwa tygodnie temu ale nie miałem zasięgu choć IMEI był i szybko go zmieniłem na Shendu i nie bardzo wiem dlaczego tak było bo nigdzie nie znalazłem podobnego zachowania ROM-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba było spróbować jeszcze raz - miałem coś podobnego, ale przez swoje zapominalstwo po prostu zapomniałem raz uruchomić telefon na ics.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieprawda. Jeśli jesteś na romie innym niż ICS bądź pochodnym i chcesz wgrać CM10/pochodny, to musisz wgrać stock ICS, ponieważ po wgraniu odrazu na JB/pochodnym nie będzie czytał sim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot
    Notatka od Moderatora: GeoHot
    wykrzyk.png Panowie, to dyskusja o danym ROMie, a nie o wgrywaniu customów. Każdy kolejny post nie na temat będzie usuwany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad

Właśnie wgrałem ten ROM, powywalałem zbędne apki Sony i zamieniłem na lepsze i nowsze odpowiedniki, w sumie odchudziłem ten ROM o ok 50 aplikacji, śmiga. Znajomy powinien być zadowolony, ale przyznam szczerze nie chciałbym tego fona, przecież to słabiak ładnie ubrany, Ace 2 wciąga go nosem i wypluwa.

---------- Post dołączono 03-06-14 o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano 02-06-14 o 19:00 ----------

Po wgraniu tego ROMu, nie czyta SIM, wcześniej wgrałem ICS a następnie SS3.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ironclad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubal

Pojawiła się nowa wersja: Seraphic Season 4 with Intuisy Kernel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ironclad napewno zrobiłeś wszystko według instrukcji? Musiałeś coś przeoczyć. Może wgrałeś go na jakimś custom JB, bo (chyba?) niemożliwe jest żeby na stock ICS nie czytał SIM. Wgraj od nowa stock ICS .7.5 najlepiej CE i pamiętaj żeby zaznaczyć (powinny być automatycznie zaznaczone) pozycje w okienku "wipe" we flashtool-u i no final veryfication (zaznaczamy przy każdym ICS - a przynajmniej tak słyszałem). Rom jakoś nie przypadł mi do gustu, ale wrzuce go z rana na swoją J-tke i dam znać jak poszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad

Już dawno poradziłem sobie z tym, to nie mój fon. Wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi