Skocz do zawartości
przemas2468

[firmware] a3000_a422_011_022_140127_ww_call_fuse

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, na drugim tablecie również rozpoczyna następnie robi reset i zatrzymuje się na TWRP, nie wiem co kliknąć.

Dziwne ze na jednym wykrywa aktualizacje na drugim nie, mam identyczne wersje ROM

Edytowane przez piotrekbb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piotrekbb - Jeśli byś chciał zainstalować tą aktualizację, to musisz przywrócić oryginalne stockowe recovery, żeby ruszyła instalacja. A co do niewykrywania, to nie wiem, jak napisałeś identyczne to co masz na myśli? Czy masz ten sam firmware, co on wykrywa?

Ja bym proponował najpierw wyczyszczenie danych aplikacji "Aktualizacja systemu", jeśli nie pomoże to przywrócenie do stanu fabrycznego, a w najgorszym wypadku, jeśli to nie powiedzie - wgranie od nowa firmware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwa Lenovo 3000H, na obu zainstalowałem A3000_A422_011_022_140127_WW_CALL_FUSE oraz TWRP, i teraz na jednym wykrywa aktualizacje o której piszesz a na drugim nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam ROM A3000_A422_011_022_140127. Aktualizacje mi znajduje, nawet pobiera. Tylko, ze mam TWRP to starsze stabilne i nie robi upgradu. Chciałem przywrócić stockowe recorwery i tu trafilem na mały zonk. Komputer nie chce znaleźć tableta, nawet go nie wykrywa, całkowicie nawet po wyłączeniu, tylko go ładuje.

I tu moja prośba, może ktoś by zrobił backup partycji nowego systemu lub tego starszego, może pomoże, przez TWRP i gdzieś wrzucił. Oczywiście bez danych. Bym sobie zaktualizowal system a może i USB zacznie działać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi