Skocz do zawartości
Artisto

Tylna klapka & srebrne ramki na boku

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytanka.

1. Czy i gdzie można kupić tylną klapkę baterii? Troszkę ją porysowałem i boli mnie to, dlatego chciałbym wiedzieć czy mogę gdzieś kupić nową pokrywę baterii ;]

2. Czy te srebrne ramki dookoła telefonu da się wymienić x.x? Je też niestety troszkę zarysowałem :facepalm:, i to mnie boli nawet bardziej, bo nie wiem czy da się je jakoś wymienić ew. "zreperować"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylną klapkę pewnie da się kupić na allegro/ebuy . co do ramek to raczej nie , bo musiałbyś cały "telefon" wymienić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    co do ramek to raczej nie , bo musiałbyś cały "telefon" wymienić

Nie wydaje mi się, że cały telefon. Link do aukcji archiwum na allegro, więc pewnie się da :)ORYGINAŁ OBUDOWA RAMKA SZYBKI LCD LG SWIFT P880 4X - 3660668879 - oficjalne archiwum allegro

Z zakupem klapki baterii też większych problemów nie będziesz miał ORYG PANEL KLAPKA BATERII OBUDOWA LG SWIFT 4X P880 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP Super, dobrze wiedzieć, że takie zarysowanie nie jest permanentne i jest opcja wymiany ;] Ulżyło mi :E Jak się gwarancja skończy i jeszcze będzie mi zależało to pewnie zainwestuję w te części i wymienię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artisto jak minie gwarancja to pewnie już nie będziesz zwracać uwagi na te małe uszkodzenia telefonu. Pamiętam jak odebrałem swojego P880, miesiąc później wypadł mi z kieszeni i w jednym narożniku jest wgniotka, dzisiaj już się tym nie przejmuję, ważne że telefon dział jak należy ;)

edit:// co do tej ramki to jak by się nie pojawiła nowa aukcja to warto zadzwonić na numer podany w opisie aucji do sklepu i wystawią ją ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę zwracał uwagi na te uszkodzenia, zwłaszcza, jak zaaplikuję metalowy pancerzyk który mam zamiar zrobić :E Właśnie podczas pierwszej próby produkcji takiego powstały te zarysowania, ale ogólny efekt był tragiczny bo zbyt gruba blacha jest trudna przy współpracy ;) Dlatego mam zamiar kupić jakąś cieńszą i łatwiej formowalną i w razie sukcesu podzielić się efektem tutaj i ew. how-to-make :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi