Skocz do zawartości
stopek_

Nie mogę wykonac roota żadnym z dostępnych programów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

to jest mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość.

Ogólnie sprawa jest prosta, chcę zrobić roota na tablecie sony tablet s z androidem 3.1 ale próba wykonania tego tego za pomocą jakiegokolwiek programu typu "one click" zawodzi.

Niektóre zawieszają się podczas wykonywania operacji, inne wyświetlają informację o błędach, jednak efekt końcowy jest identyczny - niepowodzenie.

Próbowałem też ręcznie wykonać roota za pomocą exploita psneuter, jednak dostaję wyjątek:

Failed to set prot mask (Inappropriate ioctl for device)

Próbowałem też za pomocą GingerBreak i fre3vo, nie pamiętam błędów jednak też niepowodzenie.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, co mógłbym zrobić to chętnie skorzystam, to skończyły już mi się strony w google, których nie przejrzałem :znudzony:

Dokładna wersja androida to:

v3.1

baseband version: R2A07

Kernel version 2.6.36.3

integ-build@build8 #1

Wiem, że aktualnie dostępną dla tego tabletu wersją androida jest 4.0.3 (albo coś koło tego;)), jednak u mnie z niewiadomych przyczyn nie znajduje dostępnej aktualizacji.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Edytowane przez stopek_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stark2991

Honeycomb (3.x) to już niewielki odsetek wśród urządzeń, może po prostu nie ma sprawdzonego roota. Aktualizację zapewne możesz pobrać przez Internet i wgrać przez komputer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prbowałem zrobić przed rootem, jednak nigdzie nie znalazłem wersji do mojego tabletu. Jeśli gdzieś znajdziesz to będę wdzięczny za podesłanie linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi