Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4.4 LG L9 II D605

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Update Wazy 288MB Czyli z tego co rozumiem jest to caly system ii po przerzuceniu go na karte pamieci zainstalowanie w cmw wszystkie aplikacje dotychczasowe mi sie usuna? Bo korzystam z KitKat Prime wersja Poprzednia i wlasnie nie wiem czy zaktualizowac. Bo jesli wszystko znowu od nowa ustawiac itd to nie chce mi sie tego robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Jak nie zrobisz wipe data to aplikacje zostana, ale zalezy od szymela co dodal bo moze bez wipe system bedzie niestabilny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic się nie powinno stać :) Zrób backup Romu i wipe tylko cache,dalvik cache.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bejot

Też Wam znikają widżety i całe ekrany z pulpitu?

Zniknęły mi trzy ekrany, dodałem kilka nowych widżetów, mija dzień zniknęły te nowo dodane widżety a pojawiły się widżety, które był na jednym z ekranu przed zniknięciem. :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem. Ustawione mam 7 Ekranów 3 z lewej i 3 z prawej z czego srodkowy jest glowny jak na stocku. I wlasnie Ostatni ekran 7 czasami znika. Przez ten uciazliwy problem przesiadlem sie na stock play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Widocznie coś z launcherem jest nie tak, postaram się go zmienić w przyszłej wersji. ;)

Wysłane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie działa gps. Np w google maps w nieskonczonosc lapie satelity, a wczsniej na stocku lapal fixa w kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko działa świetnie, ale mam jedno pytanie. Czy jest możliwość przywrócenia opcji Quick Memo? Jedna z najwiekszych zalet tego telefonu i szkoda mi się z tym rozstawać ._.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wujek22

Quick Memo jest tylko na stocku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muunky

Witam, mam ogromny problem z tym softem. Bardzo często wysyłam i odbieram mmsy, mam telefon w sieci Orange. Wszystko jest skonfigurowane jak potrzeba, ale występuje problem. Nie mogę pobrać mmsów w żaden sposób. Usunąłem wszelkie zbędne APN, zostawilem tylko ten od Orange i teraz nie dosc, że nie moge odbierać smsów to za każdym razem, gdy włączam transmisje danych, cały czas wyswietla mi sie komunikat, ze na urządzeniu nie okreslono zadnego punktu dostępu. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi