Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4.4 LG L9 II D605

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie fajnie by było jakby się dało poczynić magię w stockowym JB by nie miał się czego wstydzić w stosunku do lizaka, wcześniej myślałem nad CM ale teraz po prostu nie jestem pewien, czy się to opłaca szczerze mówiąc, ponoć są już w tej wersji dość durne braki jak brak radia fm -_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bish3

Zamiast narzekać to trzeba się cieszyć z tego co jest, bo mogłoby być że jest tylko stock=telefonu nie da się używa. CM (i inne romy oparte na nim) chodzi/chodzą świetnie a ze stocka i tak już dużo zostało wyciśnięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chętni są, to być może i będzie :hyhy:

Więc czekam z niecierpliwością :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie czy ten cały Varcain ma zamiar zrobić CM 12 dla nas, bo przymierzam się do instalacji... i w ogóle to nie da się naprawdę nijak zrobić by aktualizacje leciały przez neta jak w oryginale? :< trzeba od nowa instalować nową wersję...chyba, że coś pomyliłem i tylko się aplikuje updejt... w ogóle jak to jest, że radio FM ze stocka w tym nie ma i że w ogóle FM nie działa... bzdura totalna : / chyba, że jest jakieś radio ze sklepu play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Szanuj i doceniaj prace, swój wkład i poświęcony czas innych osób. Jeśli nie pasuje Tobie ten rom to go nie instaluj - zawsze możesz sam spróbować ugotować jakiś rom z obsługą radia skoro tak bardzo ci na nim zależy.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jezu człowieku ty jesteś jakich chory XD co ma szacunek do braku elementarnej rzeczy?!

edit; prosiłbym w pierwszym poście o listę znanych bugów oraz braków oraz metod radzenia sobie z nimi jeżeli takowe istnieją, ponieważ naprawdę po prostu się to PRZYDA KAŻDEMU przy wyborze roma...

Edytowane przez Shinjiru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich po trochę dłuższej przerwie na forum

Używam tego ROMu już jakiś czas. System działa płynnie i szybko, dużo lepiej od stocka, ale jest kilka błędów. Po pierwsze telefon dość często się przywiesza albo nagle włącza się ekran blokady. Po drugie czasami, przy użyciu jakiejś aplikacji (najczęściej mapy google) pojawia się komunikat o nagłym wyjeciu karty pamięci, po czym karta odnowa sie ładuje. Nie wiem czy to jakieś uszkodzenie karty pamięci, czy wina ROMu. Chciałbym zapytać czy ktoś jeszcze napotkał podobne problemy i o ich rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up

Ja doświadczyłem jedynie komunikaty o wyjęciu karty, tylko że mi czasami nie chciała się ponownie załadować. Reszta działała dobrze. Ostatnio przesiadłem się na v11 od Varcain'a i ten komunikat jeszcze ani razu mi się nie pojawił.

edit

Jednak w najnowszym cm też mi wyskakują komunikaty o wyciągnięciu karty

Edytowane przez bohdankrulik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli to nie tylko mój problem. Jeszcze bardzo denerwuje to, że czasem telefon nie chce się wybudzić i trzeba klikać kilkanaście razy, aż zareaguje i częste zawieszenia. Można spodziewać się jeszcze jakiegoś updatu, bo system bardzo przypadł mi do gustu i fajnie by było cieszyć się nim w pełni bez żadnych niespodzianek :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Update będzie jak tylko dotrze nowy komputer i zajme się wszystkimi zaległymi zleceniami ;)

أرسلت من myPhone مكعب

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi