Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4.4 LG L9 II D605

Rekomendowane odpowiedzi

@@SzK Nie widzę, żeby ktoś inny zgłaszał taki błąd, więc to raczej coś u Ciebie. Zawsze możesz spróbować wgrać od nowa, nigdy nie zaszkodzi, jeśli nie chcesz tracić danych to zrób backup. Tylko przed instalacją sformatuj /system, /data ,/cache, /dalvik cache, /internal storage (tu są wszystkie Twoje dane na pamięci wewnętrznej).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

miał ktoś może problem ze sklepem play? Gdy tylko wpisuję nazwę w wyszukiwarce to po 5s wyskakuje komunikat "aplikacja google play została zatrzymana"...nie wiem czy to przypadłość tego romu czy jak? Dodam, że po instalacji romu robiłem full wipe i czyściłem pamięć apli sklepu play.

PS. Po jakimś czasie zabawy doszedłem do ciekawych wniosków...sklep play dostaje "jobla" po wpisaniu "ant" bo chciałem pobrać antutu w celu testów...ciekawe...miał ktoś tak?  :blink2:

Edytowane przez Damian3006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@SzK Ja też mam ten sam problem. Do łączenia się z sieciami wifi muszę używać osobnej apki.

Oprócz tego, zauważyłem jeszcze sporo błędów, m.in

1. Gdy włączy tryb gps wysokiej dokładności albo oszczędzania baterii, cały czas co kilka sekund wywala mi komunikat "Niestety, aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana".

2. Gdy z kimś rozmawiam słyszy on samego siebie, nawet głośniej, niż mnie, zarówno w trybie zwykłym jak i głośnomówiącym.

3. Gdy włączę tryb głośnomówiący, komórka dalej korzysta z mikrofonu na dole (w stockowym przełączała się na górny mikrofon).

4. Po podłączeniu słuchawek słychać mnie strasznie cicho.

Edytowane przez Zetrox00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko ogolem ok, ale zauwazylam, ze wczoraj wywalilo mi ikony z glownego pulpitu i musialam dodawac ponownie. plus zdarza mu sie zalapac zwieche i wraca do pulpitu. poza tym bajka.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam! Błąd typu "Usługi Google Play została zatrzymana" znika w przypadku wyłączenia dokładnej lokalizacji GPS. Poszedłem za tropem i zostawiłem GPS włączony ale w ustawieniach google wyłączyłem zapamiętywanie położenia (historię) lokalizacji. Na razie spokój.

Edytowane przez von_Marcus
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa także w CM11,

innym rozwiązaniem było zablokowanie aktualizacji Google Play, ale ten jest lepszy.

Dzięki

Edytowane przez kamil79123
    Usuwam zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z gpsem jakoś dałem sobie radę. Nie pamiętam dokładnie jak. Wiem, że coś tam zmieniałem w plikach systemowych.

W przypadku wifi, problemem był używany przeze mnie motyw.

Ale jeśli chodzi o echo przy rozmowie, co mam tak cały czas. Każdy rozmówca słyszy siebie z opóźnieniem, a daję głowę, że dźwięk ze słuchawki nie dociera do niego. Naprawdę tylko ja mam ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
    Zainstalowałem na swoim telefonie Paranoinda i KK prime i w każdym z tych systemów mam problem z tym że nie działa mi kopiowanie plików z komputera za pomocą kabla USB (debugowanie działa), nie działa poprawnie bluetooth i jest też problem z tym że mój telefon po zablokowaniu ekranu potrafi się zaciąć i nie chcę się o nowa włączyć. Trzeba wyjmować baterię i dopiero. Chciałbym się dowiedzieć czy tylko u mnie się takie rzeczy dzieją czy to normalne :)

Edytowane przez Kobus_ering

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przykro mi, ale to raczej nie jest normalne, jeżeli ludzie pisali o tych problemach w tym temacie to jest to wina softu, jeśli nie to należy zdiagnozować appki, albo co wprowadza fona w możliwy deepsleep [ciemny ekran], sprawdzić inne porty usb, przetestować inne romy... raczej można wykluczyć problem sprzętowy... raczej

przytrzymanie przycisku włączenia przez 15 sek powinno zrestartować urządzenie

Edytowane przez Shinjiru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mam pytanie, czy może być problem z tym że instaluje ROM na system który nie jest czysty?

Połączony post:

Ja wgrałem go na V20b brandowanego od plusa więc nwm czy to też może być przez to...

Połączony post:

A ty nie masz takich problemów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi