Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4.4 LG L9 II D605

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, zainstalowalem ten rom i jesli telefon lezy bez uzytku, zablokowany, to jesli chce go oblokowac to zadnej reakcji. Musze wyjac i wlozyc baterie.. W czym może istnieć problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Adrix84

Bardzo trudno stwierdzić, na podstawie takich informacji. Próbowałeś wgrywać system na nowo z odpowiednimi wipe'ami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Adrix84

Bardzo trudno stwierdzić, na podstawie takich informacji. Próbowałeś wgrywać system na nowo z odpowiednimi wipe'ami?

Okej, więc: Wgrywalem soft kdz. v20B przez flash toola. Wszystko pomyślnie. Miałem również roota wcześniej (na sofcie 4.1.2), gdy zainstalowalem juz tego 4.4.2 to superuser został lecz bez uprawnień roota. Próbowałem zrootować go różnymi sposobami, lecz nie mogłem dojść do tego. Zrobiłem wipe all. Skonfigurowalem pod siebie system i użytkowałem go. Pod wieczór pojawił się już problem (na 4.4.2). Tj. Telefon leży zablokowany, klikam przycisk Power i zero reakcji, klikam klikam i nic. Musiałem więc wyjąć i włożyc baterie. Telefon włączył się normalnie. Poleżał kolejną godzine i znowu to samo. Nie chciałem aby ta sytuacja pojawiała się co chwile więc wgrałem softa 4.1.2 flashtoolem. Zrobiłem roota, zainstalowałem cwm, zrobiłem wszelkie wipy i zainstalowałem tego KK Prime. Poustawiałem wszystko pod siebie, telefon chodzi idealnie, lecz ma też ten sam problem, że po zablokowaniu, w nieoczekiwanym momencie zostaje na czarnym ekranie. I znowu musze wyjmować baterie. Pomyślałem o jakiejś aplikacji w stylu double tap to unlock. Znalazłem DTSO.apk. Jest opcja umożliwiająca odblokowanie telefonu za pomocą wstrząśnięcia. Korzystam z tej apki kolejny dzień i wszystko cacy tylko, że ta apka zabiera sporo baterii :/. Jest może jakiś plik systemowy który umożliwi mi odblokowanie telefonu przez wstrząśnięcie lub tap tap? 

[Dodano: 12 luty 2016 - 17:31]

@@szymel00 Okej, więc: Wgrywalem soft kdz. v20B przez flash toola. Wszystko pomyślnie. Miałem również roota wcześniej (na sofcie 4.1.2), gdy zainstalowalem juz tego 4.4.2 to superuser został lecz bez uprawnień roota. Próbowałem zrootować go różnymi sposobami, lecz nie mogłem dojść do tego. Zrobiłem wipe all. Skonfigurowalem pod siebie system i użytkowałem go. Pod wieczór pojawił się już problem (na 4.4.2). Tj. Telefon leży zablokowany, klikam przycisk Power i zero reakcji, klikam klikam i nic. Musiałem więc wyjąć i włożyc baterie. Telefon włączył się normalnie. Poleżał kolejną godzine i znowu to samo. Nie chciałem aby ta sytuacja pojawiała się co chwile więc wgrałem softa 4.1.2 flashtoolem. Zrobiłem roota, zainstalowałem cwm, zrobiłem wszelkie wipy i zainstalowałem tego KK Prime. Poustawiałem wszystko pod siebie, telefon chodzi idealnie, lecz ma też ten sam problem, że po zablokowaniu, w nieoczekiwanym momencie zostaje na czarnym ekranie. I znowu musze wyjmować baterie. Pomyślałem o jakiejś aplikacji w stylu double tap to unlock. Znalazłem DTSO.apk. Jest opcja umożliwiająca odblokowanie telefonu za pomocą wstrząśnięcia. Korzystam z tej apki kolejny dzień i wszystko cacy tylko, że ta apka zabiera sporo baterii :/. Jest może jakiś plik systemowy który umożliwi mi odblokowanie telefonu przez wstrząśnięcie lub tap tap? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Znalazłem DTSO.apk. Jest opcja umożliwiająca odblokowanie telefonu za pomocą wstrząśnięcia. Korzystam z tej apki kolejny dzień i wszystko cacy tylko, że ta apka zabiera sporo baterii :/. Jest może jakiś plik systemowy który umożliwi mi odblokowanie telefonu przez wstrząśnięcie lub tap tap?

Witam

Ja mam ten sam problem i też pobrałem tą apkę. Dlatego bateria Ci tak szybko pada ponieważ jak ruszasz się i masz telefon w kieszeni to on automatycznie wybudza ekran. Ale w tej apce jest też coś takiego że można odblokować telefon jak naciśnie się klawisz głośności. Nie wiem czy to będzie tak samo działać ale warto spróbować :)

Edytowane przez Kobus_ering

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jamal2

Czy jest możliwość ustawić w naszym telefonie opcje dodatkowego przycisku ( ten nad podgłaśnianiem) tak żeby mi uruchamiał aparat? Mam wgrany KK Prime przez CWM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Jamal2

Spróbuj KeyPlus ze sklepu play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jamal2
    Napisano (edytowane)

@@kamil79123

Dzięki sprawdzę to. A mam pytanie. Bo przed przejściem ze stocka na Prima zainstalowałem CWM i poprze CWm wgrałem Prima. Teraz  nie moge uruchomić CWM. Rom menager także nie pokazuje mi zebym miał zainstalowany CWM, a na stocku pokazywał że mam wersje 6.0.4.6 czy coś takiego. Musze wgrywac go za każdym razem jak zmieniam rom?

I jeszcze jedna sprawa. Nie mogę naładowac telefonu. Zatrzymało się na 92% i stoi :) Teraz ją rozładuje i bede ładował ponownie. Zrobię kilka screenshotów z tego procesu ładowania i podrzuce tutaj. 

Edytowane przez Jamal2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Jamal2

Recovery na pewno nie usuwa się podczas instalacji ROMU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jamal2

@@kamil79123

To juz odkryłem :) Podłączyłem kabel pod tel i w adb wpisałem komendę reboot recovery i sie CWM odpaliło. Jednak Rom Manager nie pokazuje mi żebym go miał. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakaś możliwość wykorzystania wolnej przestrzeni w pamieci rom oraz wewnętrznej telefonu? Karta pamięci zapchana, a w rom i pam.wew. mam po 2gb wolnego. Wszystkie apki przeniesione do pamieci wewnętrznej z karty.

Edytowane przez Filemon13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi