Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4.4 LG L9 II D605

Rekomendowane odpowiedzi

bish3

2. Szukam takiej apki i coś nie mogę znaleźć :(

5. Jak odznaczę żeby nie powiększał ikon i wejdę na pulpit to cały czas się odświeża i wychodzi błąd że aplikacja została zatrzymana (hehe taki jakby bootloop)

8. Na Stockowym JB i KK stosowałem jednocześnie eq powerampa i vipera i wszystko było dobrze a na CM coś skrzeczy i jakość dźwięku jest nie taka fajna jak powinna :(

Idziemy do przodu i z chęcią będziemy testować nowe romy:PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymel00

To niestety nie jest stock i nie można porównywać tych dwóch wersji ;) . CM ma jeszcze pewne bugi, m.in. z dźwiękiem. Nie zalecam stosowania viperFX z innymi equalizerami, jednak każdy ma wolny wybór, ;)

Wysłane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bish3

Jak zrobić żeby launcher był cały czas w pamięci? Podobno gdzieś w CM jest opcja żeby nie ubijal launchera :-)

Poradziłem sobie Memory Lockerem :-)

Edytowane przez bish3
rozwiązane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wnosi update?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DaveR1

A czy ten rom tez moge wgrac bez karty sd? :D

Wysłane z mojego LG Optimus L9 II (D605) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymel00

Zainstalować możesz ale czy będzie prawidłowo funkcjonował to ciężko powiedzieć gdyż w cm11 dla naszego LG domyślnie wyłączona jest pamięć internal SD

Wysłane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem sobie zainstalować CM11. Próbowałem zarówno tą z tego tematu jak i orginalną od Varcaina z tematu na xda. Za każdym razem bootloop. Myślałem że robię coś źle, ale zainstalowałem sobie stockowego JB i od razu poszło bez żadnego bootloopa. Czemu JB mogę zainstalować a CM11 już nie (chodzi o bootloader?)? I co zrobić żeby udało się zainstalować CM11? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Edytowane przez andy200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymel00

Spróbuj zrobić dodatkowo format data media (sdcard) stracisz oczywiście wszystkie dane z pamięci wewnętrznej ale być może uda się przejść prawidłowo instalację. ;)

Wysłane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi