Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4.4 LG L9 II D605

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dziala na tym romie radio? i czy jest szansa na knock on z ze stocka? i czy ogolonie cos konkretnego jeszcze nie dziala??

Pozdrawiam :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznane pozwolenie masz od SuperSU? Zniknęło /data/media czy foldery w nich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kammel co do pozwolenia SuperSU nie jestem pewny, w Ustawienia/#Superuser mam przyznane uprawnienia tylko dla SdMaid, Terminal Emulator i AdAway i nie wiem jak mógłbym przyznać uprawnienia Menedżerowi plików. I zniknął mi w ogóle folder /data.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz program SuperSU z google Play. Wtedy powinnieneś dać przyzwolenie dla menedżera. Najlepiej by było mieć root explorera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mały problem. Wywaliło mi z ekranów pasek wyszukiwania google, włączanie i wyłączanie w ustawieniach nic nie daje. Ponadto podczas instalacji wywaliło mi dane w postaci zdjęć. Instalka romu i parę innych luźnych rzeczy zostało, a wszystkie fotki z karty SD poszły się ......ć. Moze jednak gdzieś się to ukryło czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi Ci o widged wyszukiwarki google? Przytrzymujesz na ekranie głównym i wchodzisz w widgety, jak jest zainstalowana wyszukiwarka to widget tam powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktos mi moze odpowiedziec czy dziala radio w tym romie? pytam raz jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muunky

Proszę o opinię użytkowników tego ROM-a. Czy jest on dużo lepszy od czystego CM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam w ogole problem z instalowaniem apek. Pobieraja sie i mieli, mieli, mieli i nie instaluje np wyszukiwarki google i sport.pl. Troche sie ponadto wkurzylem ze mi zdjecia pokasowalo, szkoda bo ogolnie ROM ma predyspozycje do byxia the best.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

@up

Jak to się stało, że zdjęcia Tobie skasowało. Instalacja nie ingeruje w pliki znajdujące się w pamięci internal jak również external SD.

@andy200

Jeśli zrobisz format data/media to tracisz wszystkie dane z pamięci internal, nie odzyskasz już danych.

Wysłane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi