Skocz do zawartości
szymel00

CM11 - KitKat Prime 4.4.4 LG L9 II D605

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety klops. Tyle tylko, ze menedzer plikow widzi u mnie tylko "\" i jedna karte SD, te dodatkową, wlozoną w slot. Na Twoich screenach są dwie, tak jakby osobno ta wbudowana. Co tu jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymel00

To jest screen ze stocka, którego aktualnie modyfikuje. Na cm wyświetla się jedna karta i jest to external SD. ;)

Na tych screenach pokazuje Ci jak dostać się do folderu data, w którym jest również media i tam zerknij czy nie ma tych zdjęć i plików.

Wysłane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki szymel za pomoc, ale niestety nigdzie nie ma tych zdjęć. Nie wiem jak to się stało, to jest 4-ty telefon, w którego oprogramowaniu grzebię i jeszcze się takie jajo nie zdarzyło ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xbaker

Mam problem. Dzieje sie tak chyba od ostatniego updateu.

u3y6amy4.jpg

a6esavup.jpg

Probowalem wylaczyc ten proces aplikacja autorun manager, ale niestety problem po paru godzinach powrocil. Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy jest obsluga szyfrowania karty sd? (bo rozumiem ze z pamieci telefonu nie korzysta w ogole). Czy dziala dobrze nfc, regulacja glosnosci podczas rozmowy? oraz czy dziala dlna?

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bejot

Zrobiłem wszystko jak w instrukcji instalacji.

Startowałem z KK z rootem i CWM.

Załapałem bootloopa (ekran z tymi kolorowymi prostokącikami).

Reinstalacja nie pomogła.

Po jakiś dobrych 5min ekranu animacji z prostokącikami, ekran świeci się na czarno... i tyle..

HELP ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować wejść do cwm robiąc hardreset, znowu wszystkie wipy i znowu wgranie cm prime.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bejot

Wipe data + cache

(po wgraniu (próbie) Prime, cwm na komende wipe dalvik w ogóle nie reaguje)

Wgranie ponowne nie działa.

Flashowanie poprzez .kdz nie działa, nie wykrywa telefonu pomimo, że jest w trybie Download Mode i wcześniej wszystkie sterowniki hulały.

Chyba scegliłem ten cudny telefon..

Edytowane przez Krejzi_Dark
poprawiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemożliwe, że scegliłeś.. skoro poprzez vol -power możesz wejść w cwm, to wyciągnij kartę pamięci, wgraj na nią inny ROM, najlepiej czysty stock 4.4.2,włóż z powrotem do telefonu i sflashuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muunky

Nie da sie w taki sposób sceglić telefonu :) ale jest jedna zasada : Nie wgrywa się softa przez kdz jeśli mamy wgrane CWM !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi