Skocz do zawartości
Drizzt

Powerbank - jaki wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Drizzt

Witam. Zakupiłem PEWE BANK FOREVER PB005. Wtrzucam go na pierwsze ładowanie. Poziom baterii 70%. Godzine siedzi w gniazdku a poziom ani drgnie. Ciągle 70% i miga IN. Czy to normalne. Ładuje z gniazdka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Raczej nie jest to normalne że nie ładuje. Odpinałeś i podpinałeś na nowo?

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    betek
    Napisano (edytowane)

Witam, mam Xperie T, jednak bateria krotko mi trzyma, widzialem ostatnio dodatkowa bateria, ktora mozna podlaczyc do telefonu i laduje bez zasilania, moje pytanie brzmi ile taka bateria dodatkowa moze ladowac?

Znalazlem takie cos: ZASILACZ BATERIA AWARYJNA POWER BANK M-LIFE 10000 mAh

Xperia T ma baterie 1850 mAh, czyli z tym zasilaczem, bedzie bateria trzymala 5x dluzej?

Edytowane przez betek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Tu nie chodzi, o to że będzie dłużej trzymać. W razie czego możesz naładować telefon z powerbanku. 10000 mAh wystarczy na około 4 pełne ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    betek

Witam

Potrzebuje kupic powerbank do xperii t, ma byc duzy, ok. 10000mAh, ktore maja starczyc na +/- 4 ladowania, mozecie polecic jakis, ktory warto kupic? potrzebuje go szybko.

Cenowo praktycznie to samo, wiem cena do 35 zł więc chyba nie ma znaczenia co wybierzesz do tej kwoty. ja osobiście bym brał

Power Bank Forever PB005 9600mAh najtaniej bateria (4262293873) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jeśli chodzi o powerBANK

Kupiłem, i tam sa 2 napiecia ladowania, ktore wybrac? 5v 1,0A czy 5v 2,1A?

mam xperie t

Edytowane przez Drizzt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Na 1A będzie ładować wolniej. Ostatnio ładowałem ładowarką sieciową która miała 2.1 A i ładowało bardzo szybko, tylko że po około pół godzinie dotyk zaczął wariować i strasznie ciepły się robił. Więc osobiście polecam 1A jeśli nie będziesz korzystał z telefonu podczas ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

ładowarki samochodowe mają 1a jeśli mnie pamięć nie myli, czyli całkiem całkiem szybko będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba najlepszy powerbank z jakiego korzystałem, mam ich kilka w domu i wszystkie kupione w tym samym źródle. Osobiście jakoś nie ufam Allegro, wole kupować w sklepach producentów. Tutaj macie link do tego powerbanku Zasilacz z baterią POWER BANK M-LIFE 5V 10000mAh 2.1A ematador.pl, uważam że powinieneś być absolutnie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi