Skocz do zawartości
peter_parker_1987

Vertis Yard - ośmiordzeniowy smartfon od Overmaxa!

Rekomendowane odpowiedzi

No to troszkę rozpędzili się z tymi smartfonami: Vertis YARD. 8 rdzeni, 2 GB RAM i ekran HD. Jeżeli będzie w dobrej cenie - dla mnie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie jak w każdym modelu będą usterki. Ciekawa propozycja ale nie wiem czy warto skusić się na tą taniochę z chin z logo Overmaxa. Jak to mój znajomy powiedział; ''biedni płacą podwójnie'' ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe jestem zdania jak Hans_Droid ... jak AIM teraz chyba kosztuje około 600 PLN - to ten pewnie blisko 1000 PLN będzie się wahał .... ale powiem szczerze, że to powiedzenie : " biedni płacą podwójnie' jest w 100% celne... hehe przypadło mi do gustu - jest naprawdę trafne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie ceny na OV napisał na fb: "Ostateczną cenę podamy niebawem, ale nie będzie ona znacząco odbiegać od 800 zł, także spokojnie."

Wydaje się więc, iż ów smartfon będzie kosztował około 850 zł. Cena akceptowalna, podobną cenę GC będzie żądał za swojego ośmiordzeniowca kiedy już trafi on do sprzedaży (przynajmniej według dotychczasowych informacji udostępnionych przez GC).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko Ciekawe czy bedzie 13MP aparat...

Wysłane z mojego OV-Vertis-02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ciekawa opcja, parametry poprawione w stosunku do poprzednich modeli, druga bateria oby system był dobrze zoptymalizowany to będzie fajna maszynka.

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się już gubię hehe ;) : Vertis ETSO

masakra, ile nagle urosło VERTISÓW ;) wybór jak w "grzebeXie "ale fakt jeżeli Yard będzie za 850 - miło by było ... czytałem gdzieś że prognoza jego ceny to 900 PLN czyli stosunkowo dobra cena, bo o ile mnie pamięć nie myli 8 rdzeniowce teraz 3mają się na poziomie około 1000 PLN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Faktycznie szaleją z tymi tel, ale jak już to bym tego Yarda wolał ;-). Nic tylko czekać na promocję w realu :-P :-D

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zdybo
    Edycja celem usunięcia cytatu usuniętego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do tej pory używałem dwa telefony od Overmaxa: Vertisa Plus i Vertisa Aima. Z obu byłem całkiem zadowolony. Co do nowego fona - Vertis Yard zapowiada się całkiem nieźle :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Up

Oczywiście że nikt nie kaze ale kiedys kupilem tablet corce na urodziny nie wiedzac ze nie rozpatruja reklamacji. Przekonałem sie na wlasnej skorze ze nie warto a teraz ostrzegam naiwnych ludzi.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Hmmm może nie trzeba było jako konsument korzystać z prawa gwarancji (bo gwarancja to tylko dobra wola sprzedawcy, która w praktyce jest okrojoną odpowiedzialnością ustawową) a skorzystać z tzw. niezgodności towaru z umową konsumencką ... --> te prawa nadaje nam jako konsumentom ustawa, produkt nie musi nawet mieć gwarancji nadanej przez producenta - w ustawie konsumenckiej co do zasady jest 2 lata i jest ona bardzo korzystna dla kupującego - dlatego sprzedawcy bronią się od niej - dając gwarancje typu hmmm np 6 miesięcy na ładowarkę itd... / Jako konsumenci mamy prawo wyboru do skorzystania ALBO z gwarancji ALBO z niezgodności towaru z umową wg. tej ustawy/ w większości przypadków zawiezienie produktu do punktu sprzedaży (czy jak kto woli wysłanie do sprzedawcy) i napisanie krótkiego pisma o reklamacji na podstawie ustawy konsumenckiej a nie gwarancji producenta - ewentualnie zaznaczenie o tym że w przypadku nieuwzględnienia rodzi się odpowiedzialność przed rzecznikiem konsumenckim --> skutkuje osiągnięciem celu, czyli wyegzekwowaniem swojego prawa :) polecam wtajemniczyć się w ustawę... nie jest ona obszerna a przyda się prędzej czy później każdemu ....

P.S. żeby było lepiej niebawem zostanie ona znowelizowana przez UE (także u nas) i będzie jeszcze korzystniejsza ;)

https://copy.com/qF3vZHSmy2El

a teraz do YARDa ;) :

pestka772 ... myślisz że trafią do reala ? te YARDy ? ja nie sadze - za wysoka połka chyba, overmax się rozwinął hehe i plebs już mu może nie pasować hehe ;) - AIM był w REALU ale jeszcze był po drodze ten 6 calowy vertis MILE - a jego ani widu ani słychu - nawet w REALU ;)

cudnie by było gdyby był w REALcu YARD no ale coś mi się wydaje, że to by była zbyt piękna "chińska bajka" ;) ... jeszcze jak by np. był tańszy o te 150 PLN jak przeważnie ... hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi