Skocz do zawartości
peter_parker_1987

Vertis Yard - ośmiordzeniowy smartfon od Overmaxa!

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie ceny to jeżeli będzie nie przekroczy 800 zł to towar tzn. telefon będzie nawet atrakcyjny z tego punktu widzenia. W tej chwili telefony tanieją więc zbyt drogo nie może być. Jeżeli jednak wycenią go na więcej to sprzedaż będzie marginalna. Załóżmy, że telefon kosztuje 1000 zł w takim przypadku kupno będzie nie opłacalne patrząc na konkurencje, awaryjność oraz niedopracowanie poszczególnych elementów. Hitem będzie cena 699 zł! Sądzę że w takim przypadku ludziska będą łykały go nie zwracając uwagi na możliwe wady. Czyli będą brać w ciemno przecież to OCTA CORE ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspomnicie moje słowa.... Cena początkowa wyniesie 849 PLN...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl by Vertis Aim /// Lu_Q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 699 zł To sam bym z chęcią kupił :-P a co do dostępności myślę że i w realu się pojawi jeden z większych partnerów w sprzedaży więc powinni go mieć w ofercie. A co do tamtego 6" wynalazku to przy yardzie może się schować ze wstydu :-D (przynajmniej teraz na papierze wygląda obiecująca a jak będzie w rzeczywistości to się okaże).

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja Vertis mile przy yard to nie ma co porównywać ja myślę że na rynek wejdzie w cenie jak pisałem wcześniej 849 i daj boshe może będzie w realu za np 749 wtedy i mi się pojawia dylemat bo AIM jest super ale strasznie, już od bardzo dawna filuję na dobry aparat, zależało mi bym miał to wszystko w jednym urządzeniu... No aim był w totalnej promocji temu się zdecydowałem, i pomyślałem ze w tym przypadku za jakiś czas kupie cyfrówkę... AIM jak dla mnie robi dobre foty nawet tekstu.... Ale w świetle dziennym, w słabym oświetleniu i na wieczór to już niekoniecznie... Poza tym AIM w połączeniu z link2sd jak dla mnie jest superowy... No ale yard miałby ten aparat lepszy, więcej ram, wbudowanej... choć może różnica 8 a 13 mpix w tej budżetówce nie będzie żadna.....

Coś czuję po kościach że jeżeli pestka 77... Przewidział iż mimo wszystko będzie on w realu... To wejdzie na promocji razem z Vertisem mile albo tym jesce jednym co wspominałem a nazwy nie pamiętam.... Czas pokaże a raczej gazetka pokaże :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli będzie 849 zł ludzie będą łykać go w ciemno - w tej chwili nie ma żadnego Octacora w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No racja ogólnie nie ma choć ja czasami bywam w marketach i ostatnio np. W ołszą hehe I widziałem octacore za 900 coś PLN nie pamiętam firmy ale jakiś budżetowy ale mimo wszystko był to promołszyn bo cena początkowa była jak mnie pamięć nie myli chyba około 1200 PLN także grubo... A i tak szału na kupnie nie było

Jak swojego czasu interesowałem się sprowadzenie telefonu ZOPO Octacore tam z jakieś żółtej strony to koszty plus minus były 1000 do 1100 PLN w sumie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Za 699 zł To sam bym z chęcią kupił :-P a co do dostępności myślę że i w realu się pojawi jeden z większych partnerów w sprzedaży więc powinni go mieć w ofercie. A co do tamtego 6" wynalazku to przy yardzie może się schować ze wstydu :-D (przynajmniej teraz na papierze wygląda obiecująca a jak będzie w rzeczywistości to się okaże).

A ja radze nie kupować telefonów overmaxa tym bardziej w Realu. Kolega kupił prawie 2 miesiące temu Expiego i dwa dni później zaniósł do reala bo był uszkodzony. Sporządzili reklamacje z żądaniem wymiany na nowy , ale po tygodniu overmax przysłał list że błaha usterka i że nie wymienią tylko naprawią. Mijają prawie 2 miesiące od reklamacji a on nie ma ani pieniędzy ani telefony a jak zadzwonił do Overmaxa usłyszał, że telefon może będzie w 3 tygodniu czerwca. Czyli będzie 2,5 miesiąca bez telefonu a jego cena zdążyła w tym czasie spaść o 25% w dół. Aż strach mnie bierze jak sobie pomyślę co będzie jak nawali mój Vertis 01.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem czy ma jakieś znaczenie czy reala czy z innego sklepy serwis działa swoim tempem :-P osobiście kupiłem w realu, w bardzo dobrej cenie, sam uwalilem tel po 2 dniach i wysłałem do serwisu przez sklep, wyrobił się w 21 dni i dziala do tej pory wiec nie mam powodu by narzekać na ten model jak i cała firmę. A Yarda z chęcią bym kupił (w dobrej cenie i jak by mi 01 padł) ale póki co nie mam potrzeby zmiany tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon

Tak sobie szukałem po aliexpress i trafiłem chyba na yarda :) Co prawda overmax podaje trochę inne dane ale to chyba może być yard :)

A2800 5.0"IPS HD Capacitive Screen MTK6592 Octa Core Phone 1.7GHz Android 4.2 2GB+8GB GPS OTG 13MP Camera Air Gesture OTG White-in Mobile Phones from Electronics on Aliexpress.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko się zastanawiam czy ten yard nie ma jednak 16 GB bo ten z allixpress ma chyba 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi